Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes múltam,...

34 hetes terhes múltam, éjszakánként arra ébredek, hogy hol az egyik, hol a másik lábam fáj, úgy, mint gyermekkorban, amikor azt mondják, hogy nő az ember. Ha megfordulok, szinte azonnal elmúlik és kezdődik a másik lábamnál (csípőtől indul). Mi ez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a növekvő súlytól van;illetve a baba nyom egy ideget.
2012. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, kb 3 hete már.énis 34 hetes vagyok.én is arra gondoltam hogy a súlytól lehet, mivel más ötletem nincs.bár nekem a csípőcsont alatti pont fáj csak addig amíg meg nem fordulok aztán kezdődik előröl a másik oldalon.
2012. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még 'csak 27+4hetes vagyok,de már vagy 4hete érzem:)!

Szokták mondani h ilyenkor vannak nők akik nőlnek! Nem vettem még észre h 'nagyobb' lennék mármint hosszban,de rettenetesen rossz mikor az ember csak oldalt tud aludni vagy még úgy sem igazán:)! De megéri a kis manókért akiket várunk! Illetve én azt vettem észre h ha front jön akkor jobban fáj ha nincs akkor elviselhetőbb!

2012. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, oldalt alszom váltogatva a két oldalamat, és sokszor nekem is fáj, de nekem felül a keresztcsontnál. Ha a szoptatós párnával alszom és felrakom rá az egyik lábam, akkor jobb a helyzet.
2012. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat, már az megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. Nálam 2. baba, de az 1-nél semmi ilyet nem tapasztaltam. Mindenkinek boldog babavárást!

2012. szept. 26. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Most 35 hetes vagyok,és kb 10 hete érzem.Elősször sima izomláznak tűnt,de éjszakánként elviselhetetlen. Fronthatásra rosszabbodik,de nekem csak a jobb lábam. Pihenés után még rosszabb,de utánna bejáródik. Mi azt sakkoztuk ki a nőgyógyásszal,h valószínűleg a baba nyom egy ideget,ami lesugárzik.Jó lenne ha így lenne,mert ha szülés után marad a fájdalom,én megharapom magam! :)

Nekem is a második baba,az elsőnél semmi ilyesmi nem volt.

A védőnő szerint Traumilt használhatok. Gyanítom már annyira megszoktam ,h kibírom ezt a kis időt nélküle. Csak néha ciki bicegni. :)

2012. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj akkor már én is rájöttem hogy ez mitől van! XD Én is bicegek!De jó akkor már tudom hogy a terhességtől van.:)
2012. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!