Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányommal soha nem volt jó...

A lányommal soha nem volt jó kapcsolatom, de most meg rosszab, mi legyen?

Figyelt kérdés

15 évés lányom van.Soha nem volt angyal,soha nem volt jó kapcsolatunk de most még rosszab...nem beszėl velem meg semmit.

Múltkor kérdeztem hogy van-e barátja ( mert állítólag van neki, amiket én hallottam róla azok szerint a lányom nagyon kihívó,perverz,és talán k*urvás) de o csak annyit mondott hogy semmi közöm hozzá. Az öltözködése is igen kihívó,nagy melleim vannak es azt kihasználja.

A barátnője akivel élég jó kapcsolatom vam ő monta hogy a lányom egy ideje megváltozott

Ha megkérdezem hogy kivel megy akkor aztmondja nem mindegy ugyse ismerem őket. Az apjával a kapcsolata szörnyű,utálja őt.

De az en kapcsolatomat helyreszeretném hozni dehogy?


2013. ápr. 13. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen kérdéseknél,mindig az az első gondolatom,hogy hol van a szülő,amikor a lánya elmegy úgyhogy kint van a melle,hol van amikor ribancosan öltözködik.Hol vagy,amikor elmegy isten tudja kikkel?Te csak hagyod?

Miért nem jó a kapcsolatotok?Mikor távolodtatok el egymástól?

2013. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg te vagy a lány.
2013. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

ha soha nem volt jó kapcsolatotok,akkor ezt nehéz most ebben a korszakában helyrehozni.

szerintem ülj le vele,kezdd azzal amit itt írtál,hogy: szeretnéd helyre hozni a kapcsolatotokat. nagyon sajnálod hogy eddig nem voltatok jóban,és szeretnéd hogy ez megváltozzon. nagyon szereted,és szeretnéd megérteni a problémáit.

2013. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

A lányom kihívó, perverz, és k*urvás...

Hát bakker, ha a lányod így látod, akkor gratulálok. Talán te cs.eszted el.

Vagy szimplán te vagy a kiscsaj, és isten tudja most mit akarsz a kérdéseddel.

2013. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Égesd el a ruháit, ne adj neki egy forintot se, azt akkor nem lesz miből kurv*nak öltözni.
2013. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem is te vagy a lány.


Èn úgy érzem te itt most segítséget akarsz magadnak. Vagy az ami lettél ezzel szüleidet akarod hibáztatni, ezért írtad ki szüleid nevében, vagy is most elvárod, hogy anyukádat szidja mindenki, hogy nem figyel oda eléggé rád.

Bizony így van. De ha te más akarsz lenni, akkor ne várj édesanyádra, hanem változz meg. Gondolom odafigyelést akarsz magadnak, ami teljesen normális tini korban is. Próbálod felhívni magadra a figyelmet. Próbáld mással, és ne azzal hogy kqrvás vagy.

2013. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
miért ne lehetne,egy anya annyira kétségbeesett hogy ezt írja??
2013. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ülj le, beszélj vele, ketten nem tudjátok megoldani, keress szakembert. Sok városban érhető el ingyenesen is családterapeuta.
2013. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

De lehet egy anya kétségbeesett, csak a kérdezőnek a fogalmazása, az írása, minden-minden olyan éretlen.

Jobban szeretném hinni, hogy egy fejlődésben lévő tini, minthogy egy érett nő legyen ennyire butuska.

2013. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
látom töröltetted,pedig ha te vagy az anyuka akkor a te hibád,nem vagy képes nevelni a gyereked és hagyod,hogy ribinek öltözzön,és tényleg gáz,hogy egyre több szülő ilyen szerencsétlen,hogy képtelen nevelni,aztán sírva jön ide mit csináljon 15 éves gyerekével aki le e tolja
2013. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!