Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elváltam, és szülőkhöz költözt...

Elváltam, és szülőkhöz költöztem a lányommal. Anyukámmal rossz a kapcsolatom,31évesen is gyerekként kezel. A gyereknél emiatt nincs tekintélyem! Anyukám sokszor minősít és megaláz elnyom és volt hogy bántott. Míg nem lépek addig is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyakram beleszól a gyerek nevelésébe, átlépi a magáméleti határaimat, sokszor ordítozik velem és visszaél azzal,hogy ott lakok.nem érdekli a lelki problémáink és sokat érzéketlen!költözésig hogy viseljem el????
2011. júl. 5. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos amíg nála laksz, addig ő dirigál, ki vagy neki szolgáltatva. Röviden ennyi. És még hálás lehetsz, hogy van tető a fejed felett (és gondolom, ezt el is várja).
2011. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ignoráld. De ne hagyd, hogy bármibe is beleszóljon,akkor azonnal állítds le. Ésköltözz hamar.
2011. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Költözz barátokhoz, v más rokonhoz
2011. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom... pontozzatok le nyugodtan, de az én házam az én váram, sem rokonnak, sem barátnak nem örülnék, ha odaköltözne hozzánk, sőt, nem is engedném. Nagyon szeretem a vendégeket (1-2 nap), de az ember egy idő után éljen a párjával, ne a barátaival meg rokonaival.
2011. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

"""Sajnos amíg nála laksz, addig ő dirigál, ki vagy neki szolgáltatva. Röviden ennyi. És még hálás lehetsz, hogy van tető a fejed felett (és gondolom, ezt el is várja)."""


Ez egy bolond gondolkodás. Ha már felnőtt az ember akkor már szülőknek a gyerekük már nem gyerek????

2011. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
utolsónak: ő nem azt kifogásolta, hogy a szüleinek nem gyerek, hanem hogy a szüleinél élés egy kiszolgáltatott helyzet, ami ellen amíg nincs jobb lehetősége, nem nagyon tud mit tenni.
2011. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ignoráld anyukádat, szólj be neki... ha fel van háborodva, mondd el neki, hogy a lányod pont így viselkedik veled, MIATTA... akkor talán észhez kap...
2011. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Soszor próbálok vele intelligensen beszégetni de nem hallgat meg azt hiszi ő az aki jól csinál mindent!!Mivel szorongásos pánikbetegségem van sokszor vagyok rosszúl és migrénel is küzdök de nem láttja nem erre lenne szükségünk! nehéz gyerekkel az elköltözés is!! tervbe van véve de addig is el kell viselni valahogy!!
2011. júl. 5. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a szüleid szerint a válásoddal igazoltad nekik, hogy gyerek vagy még, nem tudsz felnőttként gondolkodni, rossz döntéseket hozol, rosszul választasz. Egyszerűbben: elszúrtad - ezért kötelességük megmondani, mit hogyan csinálj.

Azzal, hogy visszaköltöztél, ismét a gyerekük lettél. Ezen nem fogsz tudni változtatni, csak költözéssel. Erre írtam, hogy ki vagy szolgáltatva nekik, és még hálát is várnak.

2011. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lánykoromban is nagyon rossz volt a viszonyom anykámmal, és nem csak nekem hanem rajtam kívül a két nővéremnek is és ők is nagyon korán elmentek otthonról anyukánk miatt! Az ő életük egy része is kudarcal végződött mint az enyém! Én is anya vagyok de az anyai hozzáálás az nem itt kezdődik!!! Én hat évig jártam az ex férjemmel és alig vártam hogy elmenjek vele otthonról ezért nem is válogattam és hozzá mentem azért,hogy boldog legyek! hiányzik az anya hiszen mindenki szerti az anyukáját és jó lenne vele barátnőként beszélgetni a női dolgokról. De szó szerint nincs anyám csak akkor ha bántani kell megszidni és éreztetni a kiszolgáltatottságot! sajnos a férjem ugyan ezt csinálta velem és nagyon tönkre mentem ezek miatt én azt gondolom menekültem otthonról és nem volt idő jól megfontolni a párválasztást! Az anya a legjobbat szeretné gyerekének nem pedid megszabadulni tőle és folyamatosan zavarni otthonról!Nem azért költöztem haza mert ezt akartam hanem mert nem volt más választásom egyik napról a másikra meg kellett oldani a költözést! De már sem én sem a gyerek nem bírja ezt az állapotot meg kell valahogyan oldanunk!
2011. júl. 6. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!