Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó úton járok, hogy megvalósít...

Jó úton járok, hogy megvalósítsam 'önmagam'?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudtam, hogy mi szeretnék lenni, ha 'nagy' leszek, ezért egy sima, 5 osztályos gimibe mentem.


'Mindig' is foglalkoztatott, és érdekelt valamilyen szinten a 'média világa'. 10.-ben egy 'Isteni szikra' hatására írtam egy SMS-t az egyik helyi rádiónak, hogy szeretnék menni az egyik rendezvényre velük, 'segíteni'. Egyből kaptam reakciót, hogy menjek el beszélni velük erről. Azóta mindig megyek, ha szólnak, hogy szükség van rám. Kapcsolatokat építettem ki (a főnökkel is megismerkedtem).


E mellett egy kisebb helyi rádióban műsort 'kaptam' (amit most egy kis ideig szüneteltetek). Pár hónap múlva papírt is fogok kapni arról, hogy van gyakorlatom a rádiózásban.


Sokat olvasok, hogy bővüljön a szókincsem, és szebben tudjak olvasni. Igyekszem, hogy 'jó' legyek, és a rádiókban is nagyon próbálom 'odatenni' magamat.


Ha minden jól megy (és nem tesz keresztbe nekem a felsőoktatás), kommunikáció és médiatudomány szakon fogok továbbtanulni.


Nagyon-nagyon várom, hogy mit hoz a jövő, és lesz e helyem a fent említett rádióban (azt érzem, hogy igen, sikerülni fog, de olykor elbizonytalanodok).


Jogosan félek, hogy nem biztos, hogy 'felvesznek' a rádióba?


u.i.: egy évem van hátra a gimiből



2013. ápr. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó úton haladsz, de emellett jogosan is vannak félelmeid. A mai világban semmi sem biztos... ezt szokták mondani. De ha már papírod is lesz a gyakorlatról, akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy ha nem is ehhez a rádiócsatornához, de egy másikhoz fel fognak venni. Mindig állj a dologhoz pozitívan, mondogasd, hogy sikerülni fog és a külvilág is látni fogja rajtad a magabiztosságot, ami megint csak előnyt jelent számodra :-)
2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az egyik rádiónál -amelynél csak akkor megyek, ha hívnak- mondta a hírigazgató, hogy nem lenne butaság, ha suliújságot is írnék (beszéltük, hogy ez is érdekel), sokat segítene.


Jah, és a sulirádió is hozzám tartozik :)

2013. ápr. 16. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
'Ha' 'jól' 'érzed' 'így' 'önmagad',akkor ez már azt 'mutatja',hogy 'jó' 'irányba' haladsz az 'önmegvalósítás' fele!:)
2013. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ez egy jó jövőképe szerintem, de ha iskolaújságot is akarsz írni, akkor szokj le 'ezekről' az 'aposztrófokról'.

Az isteni szikrát lehetne idézőjelbe tenni, de a többit nem tudom miért így írtad. Tudom hogy nem pontos azoknak a szavaknak a jelentése, de ha nem írsz helyette pontosabban ne tűzdeld így össze a szöveget, mert röhejes lesz.:D

2013. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!