Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvesztettem régi önmagam....

Elvesztettem régi önmagam. Hogyan javulhatok meg?

Figyelt kérdés

Augusztusban kiderült, hogy a számban hemangioma van, és azt mondták, hogy ha megsérül, akkor elvérezhetek és meg is hallhatok. Ez nagyon megrémisztett. Napokig magam alatt voltam. Közben pedig gondolkodtam a családi helyzetemen. Apám alkoholista. Nem tudom elfogadni, hogy este 5 után nem lehet hozzá szólni, mert s.egg részeg. Anyukámmal állandóan veszekszünk, pedig néha tényleg nem csinálok semmit és mégis leordítja a fejem. Hogy elkezdődött az iskola rossz társaságba kerültem. Sok rossz dolgot csináltam, amit sajnos már nem tudok lemosni magamról. Eljátszottam, hogy járok egy fiúval és többet is csináltunk. Most kinyitom a fiókomat és mi van benne? Koton, terhességi teszt és cigi. Most döbbentem rá, hogy nem csinálhattam ilyet. A hazudozásaim miatt senki nem hisz nagyon már nekem. De mind ezt a barátok hatására tettem. Nagyon befolyásolható vagyok. Azt gondolják rólam, hogy minden fiúval ki akarok kezdeni. Pedig nem. Csak azért vagyok velük, mert ők legalább nem beszélnek nekem arról, hogy járnom kéne valakivel. Pedig én nem akarok. Az iskolai átlagom is leromlott. Kitűnő tanuló voltam, most pedig bukásra állok nem is egy tantárgyból.

Mit tegyek?


2010. nov. 2. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a jegyeiden logikus hogy hogyan változtathatsz tanulj tanulj tanulj. Próbálj mindenkivel barátságba lenni és akkor más véleményük lesz rólad egy idő múlva
2010. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy
2010. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod...velem tavaly szinte ugyanez volt.

Szerencsére a szüleim elváltak,így apámat nem kell látnom,csak hetente egyszer mikor elviszi a tesómat.

A gondjaim megoldódtak.Még nincs egyesem a suliban,kb féléve szívtam utoljára cigit...mikor aug 20-án berúgtam és szinte mindenkivel találkoztam illuminált állapotba,aki számított....megundorodtam a piától szóval azóta egy kortyot sem :)

Próbálok mindenben segíteni anyunak,és jobb lett a kapcsolatunk is :)

Igaz,hogy mostmár nem egy húszfős bandában vagyok,és nem vagyok minden hétvégén seggrészeg,de sokkal nyugodtabb vagyok,hogy nem terjengenek pletykák rólam :)

Szóval hajrá.Idővel sikerül,csak ne akarj mindent rögtön.

2010. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom ,hogy ha hétvégén bulizol 1 jót ,akkor sokkal jobb a heted a munkában mintha nem lett volna semmi..

Autóvillamossággal foglalkozom .Szombaton buli hajnalig ,vasárnap du. felkelek ,majd érzem,hogy kitomboltam magam és tudok pihenni .Hétfőn reggel rendesen fel tudok kelni,majd irány munka .Amikor nem voltam buliban szombaton,akkor vasárnap reggel fel voltam kelve .Nem tudtam kipihenni magam ,de visszaaludni sem tudtam .Hétfőn reggel meg fáradtan..

2010. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia énràm is rossz hatással voltak a haverol egy ideig de ràjöttem h változtatni kell ugyanugy haverok csak màr kb 2 havonta 1 doboz cigi pia kb 2 hetente de mèrtékkel közepes tanulò vok pedig 3 éve kitünő voltam és a haverok ugyanugy haverok de ezen vàltoztatni kell me gondolom nem akarsz még gyereket. Ja és a pia rossz hatàssal van az emberre csak mértékkel hogy tudjad még h mit csinàlsz és mit nem
2010. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!