Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti meg engednétek a lányotoknak?

Ti meg engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
A lányom 12 éves és szeretne a szájába pirszinget meg kékre akar festetni a hajából egy tincset.Ti meg engednétek?
2013. ápr. 17. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14 éves kor alatt még a Te engedèlyeddel sem csinálhatják meg neki a piercinget... A kék tincset meg max a fül mögé, takarható helyre de csak kimosható festèkkel, és termèszetesen csak ha jó tanul!
2013. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Piercing 12 évesen? Jó vicc. :) Meg az indoka se valami meggyőző rá, hogy "minden emo csajnak olyan van". Majd akkor engedd meg neki, ha 3-4 év múlva is akarni fogja (90%, hogy addigra nem akarna piercinget). Egyik rokonom is ilyen nagy emo volt ilyen korban, most meg pár év elteltével electrot hallgat. Akkor épp az emo volt divat, most meg ez.

Ja amúgy a kék tinccsel kapcsolatban egyetértek a többiekkel: nyárra, ha jól tanul.

Még nem vagyok felnőtt, de én így csinálnám. :D

2013. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

12 évesen, hogyne!!!! Egyúttal elvinném tetoválóhoz is, hogy ha már emo, legyen emós rendesen!


Remélem, ezt a 12 éves gyerek kérdezte....

2013. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jesszus... Szívem szerint egyiket sem engedném, pedig nem vagyok régimódi... Szerintem szükségtelen egy ilyen fiatal lánynak, ahogy a smink is, de az már más téma (persze mértékkel lehet).


A kék tincset esetleg, de akkor, ha hosszú szünet van, nem annyira látható, és a festék kimosható teljesen. Suliba semmiképp nem engedném színes hajjal!

PC egy 12 évesnek? Ez komoly? Biztos nem engedném. Majd olyan 4-6 év múlva esetleg, de akkor sem szívesen...:)

2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 senior24 ***** válasza:

12?Meg sem lepődöm!

Egyébként meg nem!De majd jönnek a gondok,ne aggodj,késöbb 14-16 évesen mégjobban.De ha nem tartozol azok közé a pszichologiailag alkalmatlan modern driod éretlen mindent tudo szuperanyukák közé,és tudsz is nevelni értelmesen,akkor nem lesz baj.

Most tudom h bunko vagyok,de ha körülnézel akkor megláthatod h igazam van.Azon csodálkozom h szüz még!

2013. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!