Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elfogom veszíteni a legjobb...

Elfogom veszíteni a legjobb barátnőmet, nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Voltunk hármasban fagyizni. Legjobb barátnőm, egy másik barátnőm, és én. Én 500 ők 1000 Ft-t hoztak, és a fagyizóban megszámolták előttem a pénzt, pedig tudják, hogy nekem sokkal kevesebb pénzem van....nem hiszem hogy direkt csinálták... elmentünk a parkba. Ott elhülyültünk. Ettünk még egy gombóc fagyit. Kitalálták, hogy menjünk nézelődni a kínaiba...-.- szerintem kicsit érdekes, hogy bemegyünk vhova és nem veszünk semmit.... na mind1. Eldöntöttem, hogy haza megyek. Én az út túloldalán mentem. Hallottam hogy röhögnek meg minden, azaz elvannak nélkülem is. Találkoztunk a sarkon, és megkérdezték, hogy hova akarok menni, én meg azt mondtam h sehova. Igazából a parkba mentem volna, de ők már nem akartak oda menni. Haza mentem, de visszafordultam bocsánatot kérni. Aztán eltűntek, és akkor már a sírás kerülgetett. Így értem haza. nem akarom elveszíteni a lb-m... fontos nekem.:(
2013. ápr. 20. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Érthetetlen az egész problémakör. Ne aggódj, kinövöd. Kamaszkorral elmúlik majd...:)
2013. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az érzésem, hogy jól kibeszéltek, meg nem akartak oda menni ahová én, meg egyszerűen elvoltak nélkülem is. de nekem tényleg fontos a legjobb barátnőm...tudom hogy örülnöm kéne hogy ez a legnagyobb gondom, de ebben a korban szerintem ez igenis nagy gond.:(
2013. ápr. 20. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elveszítettem a barátnőm a suliban. Mi ketten nagyon jóban voltunk, egymásnál aludtunk, mindent megosztottunk. Volt egy ugyanilyen barátnő páros az osztályban, akinek az egyik tagja elköltözött és a másik lány egyedül maradt. Hozzánk csapódott. Egy évre rá nekem nem maradt barátnőm. Ők mindenhová eljártak, én sem anyagilag sem a szüleim miatt nem mehettem velük. Megértem, amitől félsz, és amin átmész. De azóta felnőttem és reálisan tudok visszatekinteni a történtekre. Szeresd a barátnőd, ahogy tőled telik, de aki elmegy, azt el kell engedni, mert sosem volt igazi. Ez párkapcsolatra is igaz. Ha el akar menni, engedd el! Neked rossz lesz, de később egyre jobb. Az pedig, aki kibeszél a hátad mögött, kinevet és nem figyel az érzéseidre, az nem barát! Szerintem ezt te is érzed. Kitartás!
2013. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából ő az a barátnő, aki mindig megértett, soha nem beszéltem ki, és remélem ő sem, de ebben már nem vagyok biztos.:( Nem tudom mi lesz a suliban... hogy ugyanúgy fog viselkedni mint máskor, vagy nem is néz rám... lehet hogy nekem őszintén el kellett volna mondanom hogy mit szeretnék csinálni, de akkor meg szerintem csak azért jöttek volna oda ahová én, hogy én ne érezem magam rosszul. De számíthattak erre...én megmondtam az elején hogy nem megyünk ruhát nézni, különben megyek haza. hát így jártak....
2013. ápr. 20. 10:16
 5/6 B25 ***** válasza:
91%

Már bocs de te hülye vagy. Ezt ki kell mondani. Komolyan ez a legnagyobb problémád? Azt vártad hogy amikor te hazamész ők összeborulnak és zokognak hogy fél napig nem látnak megint?

Jól érezték magukat, elvoltak.

És az hogy előtted számolták pénzt az nem egyenlő azzal hogy azt mondják: Nézd mennyi zsénk van te kis csöves. Mi is szoktunk barátaimmal csak úgy nézelődni és nem veszünk semmit.

Ez annyira abszurd dolog. Ne légy már gyerekes. Nem történt semmi.

2013. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam hogy zokogjanak értem, hanem azt hogy foglalkozzanak egy kicsit velem. De már kibékültünk szval minden happy:DDDD és a barátnőm azt mondta, hogy nagyon lelkiismeret furdalása volt amiért nem jött utánam amikor hazaindultam...
2013. ápr. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!