Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvesztettem a legjobb barátnő...

Elvesztettem a legjobb barátnőmet? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Év végén kezdődött. A legjobb barátnőm apukája új állást kapott és jóval többet keres mint eddig. Ebből adódóan a barátnőm sokkal több és jobb ruhákat, kiegészítőket hord. Eddig magasról tennünk az osztálybéli "menőkre" de ő most már oda tartozik. Nagyon sokat volt velük az utolsó napokban és engem elhanyagolt egy kicsit. Most nyáron többször is próbált elhívni valahova szórakozni, vásárolni de nem mentem el vele mert meg voltam sértődve. Aztán egy idő után már nem is hívott sehova. És amikor elmentem valahova gyakran láttam az új barátaival. Együtt mentek vásárolni miközben én anyámmal voltam. Együtt jártak strandra és mindenhova. Próbáltam tőle bocsánatot kérni de azt mondta hogy nem érdeklem mert én sem bocsátottam meg neki az év végi dolgot. Nem tudom mit csináljak. :'( 14/L
2010. aug. 28. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit! Keress Te is új barátokat és érezd jól magad. Aztén később még lehet össze hoz titeket a sors, talán a középiskolában stb.
2010. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress más barátnőt! Nem érdemli meg a barátságod, ha azért hanyagol, mert az ő szüleinek, most jól megy a soruk. Kívánom, hogy találj egy olyan barátnőt, aki bármilyen körülmények között feltétel nélkül szeret és olyannak foga el, amilyen vagy!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2010. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem vagy jobb, mint ő. Oké, vannak új barátai, és? Ki akarod sajátítani? Megértem, hogy rosszul esett, hogy a "menő" csajokkal lóg, de amikor keresett, te a gyerekes hisztiddel elvadítottad magadtól. Szerintem keress új barátokat.
2010. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos megtudom érteni,ha te sem bocsájtottál meg neki,akkor ő minek?Azért egy kicsit durva,hogy ennyire megsértődtél emiatt.Ő hívott nyáron is,csak te nem voltál nyitott,ő meg nem akart otthon unatkozni,ezért szerzett más barátokat,barátnőket.

Te is tedd ezt,és ne foglalkozz vele,később úgyis a középiskola kezdetével(lehet h. már középsulis leszel szeptembertől) úgyis ketté váltak volna útjaitok.Kevesebbet találkoztok..stb.

Velem is ez lesz sajnos.

Új barátok is lesznek:D és jó lesz az újat megismerni:);)

2010. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az LB-mel 1.osztály óta barátok vagyunk,most,hogy hatodikosak lettünk elkezdett hanyagolni.Együtt szoktunk beszélgetni szünetekkor,de nem beszélt velem,hanem a menőbbekkel.Pont az a lány lett az új lb-je,akivel riválisok,ellenségek vagyunk.(nem én kezdtem,hanem ő a beszólásaival.pl.:költözzek el,mert zavarom)Nekem ez fájt,hogy eldobott,mint egy használt rongyot.Végül is szereztem másik barátokat.Ő pedig jól elzüllött.(a suli legrosszabb,bukott fiújával járt,cigizett,lerontotta a jegyeit)Nem tudom mit csinált,de biztos valami durvábbat,mert anyukája kivette a suliból.Én is csak azt tudom tanácsolni,hogy próbáld elfelejteni és szerezz új barátokat.
2010. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te hibád is ha annyira vágytál a társaságára miért lökted el magadtól
2010. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán amikor elhívott nyáron el kellett volna vele menned biztos ezt várta el.De az igazi barát akkor nem vásárolni hívott volna ha látja hogy azt nem szeretsz,hanem együtt elmentetek volna fagyizni vagy beszélgetni,sétálni.Még ha új barátai is lettek sem hanyagolt volna el.Velük strandra megy ,veled meg beszélget meg ilyenek. Azt tanácsolnám keress új barátokat.
2010. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!