Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nyugtassam meg a legjobb...

Hogy nyugtassam meg a legjobb barátnőmet afelől, hogy nem vagyok bulimiás?

Figyelt kérdés

Tény,hogy néha tényleg visszajön belőlem az étel,miután megettem,de tudom,hogy hol a határ,nem ártok magamnak,csak jobban akarok kinézni,de egyébként sportolok is(heti 3-szor járok teniszezni és 2-szer úszni).

Most a fejébe vette,hogy bulimiás vagyok,de ez nem igaz.Mit csináljak vele,hogy ne legyen ez a mániája és ne akarjon követni a wc-re a suliban és akkor ha náluk vagy nálunk vagyok meg ne kérdezgesse mindig,hogy ettem-e és ittam-e eleget?

Olyan,mintha 5 évesnek nézne...


2012. febr. 11. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"néha tényleg visszajön belőlem az étel,miután megettem,de tudom,hogy hol a határ,nem ártok magamnak,csak jobban akarok kinézni,"


EZ a bulimia!!!!

2012. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hoyg törődik veled, és menj orvoshoz! Elkísér.
2012. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok orvoshoz menni,nem vagyok beteg,egyszerűen csak nem akarok elhízni.
2012. febr. 11. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog! Én lehet már nyakon is vágtalak volna a barátnőd helyében. Amikor eszel és utána elmész hányni, hogy ne hízz el, ezt hívják BULIMIÁNAK. Szerintem most hagyd abba és a sportoláson járjon az eszed. Később nagyon meg fogod szívni, tapasztalatból mondom. Bár azt csinálsz amit akarsz, gondolom még tizenéves vagy és úgy se fogadod meg a tanácsomat!
2012. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű (amellett hogy tökéletesen megfelelsz a bulimiás fogalmának): eleve ne edd meg, amit utána kihánynál. Amit meg így megtakaríthatsz, azt másra költheted. ;)
2012. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Törődik veled,ha nem tenné akkor az lenne a baj.
2012. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bulimia. Igaza van a barátnődnek. De nyugodj meg, egy anorexiás/bulimiás sem ismeri be magának, hogy beteg, csak mindig nyugtatgatja magát, hogy nem esik túlzásokba, és normális amit csinál.

Hidd el, én voltam már anorexia közelében....

2012. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha egészségesen étkezel nem fogsz elhízni,és még hánytatnod se kell magad!legyen már egy kicsit több eszed!
2012. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan fejezd be mert a károdra fog válni!

És örülj, hogy törődik veled.

Sportolj és táplálkozz helyesen akkor nem hízol el.

És szerintem beszélj anyukáddal/apukáddal, mert ez így nagyon nem jó!

13/l

2012. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
a hányás nem olyan veszélytelen, mint amilyennek látszik. El kell kerülni, aemnnyire lehte. Ha nem akarsz, ne egyél. H amár megetted, fogadd be, és ha sokat ettél, hagyj ki egy étkezést! Hányni nagyon veszélyes. Egyszer-kétszer is!
2012. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!