Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 17...

Szülők! Elengednétek a 17 éves lányotokat a barátjával és annak osztályával a Balatonra 3 napra?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért? Ha nem, miért nem?


És mi az, amire biztosan ügyelnétek, hogy vigyen magával, ha engeditek?


2013. ápr. 23. 16:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%

Tudom, hogy már más világot élünk, a gyerekek korábban érnek és kicikizik a többiek ha nem engeded el.

DE! Én egy 17 évest még nem engednék el szülői jelenlét nélkül nyaralni mert borzasztó veszélyes tud lenni a mai világ. Barátja ide vagy oda. Majd megköszöni neked 10 év múlva hogy vigyáztál rá. Illetőleg a barátja ha ezt nem érti meg akkor talán nem is kár érte.

2013. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Ha megbízok a srácban, eddig nem okozott csalódást, akkor miért is ne?

Pár dologra felhívnám a figyelmét, amire úgyis azt mondaná: jajj anyaaa... de magamat is megnyugtatnám ezzel!

Telefont és telefon töltőt mindenképp vigyen, hogy elérhető legyen! Valamennyi költő pénzt kapna. A többi szerintem adott.

2013. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A fiúban teljesen megbízunk és tudjuk, hogy vigyázna a lányunkra, de inkább az osztály többi, ismeretlen tagjától féltjük. :/
2013. ápr. 23. 16:13
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Engem elengedtek egy hétre túrázni a barátommal. A szüleink ismerték egymást és bíztak a barátomban. A hegymászástól jobban féltettek :(.


Telefont, pénzt, ruhákat mindenféle időjárás esetére, és dél körül felhívtam a szüleimet minden nap 1 percre, hogy minden ok :)

2013. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi pénzt adjunk? Mert én olyan 5 ezret gondoltam, de férjem meg azt mondja, hogy min. 15 ezer. Az sok, nem?
2013. ápr. 23. 16:16
 6/34 anonim ***** válasza:
34%
nem engedném ... a srác lehet, hogy vigyázna rá, de nem ismerheted a pozícióját az osztálytársak közt ... ha ő a vezérbika, akkor nincs gond, mert ő diktálja a viselkedési formát és talán nem akar megfelelni hülyeségekkel a többieknek ... ha nem ő, akkor akármi is történhet
2013. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%
Két pasival a Balatonon...-hoggggy a fenébe ne? Hát te tudod milyen típus a lányod,az enyémnek eszébe sem jutna ilyesmi,-majd ha nagykorú lesz elmegy a barátjával normális szállodába.
2013. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A srác eléggé határozott típus és szerintem eléggé a társaság élén van a temperamentuma és a határozottsága miatt. Bár, pontosra nem mondok semmit.
2013. ápr. 23. 16:17
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

A lányotok sem ismeri a többieket? Ha igen, akkor finoman kérdezzetek rá, hogy ő milyennek látja a többieket, hogyan viselkednek. De szerintem a korosztályától nem kell félteni, főleg ha osztálykirándulás lesz, mert akkor tanárok is lesznek velük.

17 éves már. Egyre sűrűsödni fognak azok az alkalmak, amikor önállóan akar döntéseket hozni és eljárni szórakozni társaságokkal. Egy ideig elmegy hogy nemet mondtok, viszont ha megunja és türelmetlen lesz, akkor ebből viták adódnak majd.

2013. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

milyen két pasival? :o


a bartájával és annak az osztálytársaival.

2013. ápr. 23. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!