Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen korhatáros filmeket...

Milyen korhatáros filmeket engedtek megnézni a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. 12 éves gyereked van és csak a 12-es műsorokat engeded, vagy a 16-osakat is.


Gyerek életkorját is írjátok!


2009. szept. 26. 10:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bármit megnézhetek.

De annyira nem érdekel a horror.

12/L

2009. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez a karikázás ez egy hülyeség. nem hiszem el hogy valaki komolyan veszi. Valamelyik nagyokos kitalálta. Mindenre ráteszik mert különben az ortt elsötétíti a képernyőt. Mindenbe belekötnek a pénzért és ezért nem kockáztatnak a csatornák.
2009. okt. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 emberke válasza:
szerintem annyira hülyeség hogy a gyerek csak holnap lessz 16 ezért ő NEM nézheti meg azt a filmet amit szeretne de egy nappal késöbb bátran nézze meg valaki légyszi mondja meg nekem hogy mi változik egy emberben 1 nap alatt? éretségileg mert szerintem semmi olyan ami megváltoztatná a világnézetét
2010. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos.. én a barátokköztel együtt nőttem fel :D amikro kisgyerek voltam szüleimmel néztem.. hát semmi gáz nincs a lelkifejlődésemmel.. na az mondjuk picit gáz, hogy mamám melletem nézte a brazil szappanoperákat és gyakorlatilag azokból tudtam meg pár szó jelentését (szex, abortusz, lefeküdni, megcsalás stb) stb.. de azért vicces volt :D. Szívfájdalom nélkül nézek meg 16-os, 18-as filmeket.. lelkileg érett vagyok rá, és ezt szüleim tudják is szóval nem szólnak érte. 8éves voltam amikor végignéztem egy elég durva és komoly horror filmet. Azóta nem félek a sötétbe.


14L

2011. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!