Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11-12. -es középiskolások, mi...

11-12. -es középiskolások, mi a véleményetek a kisebb iskolatársaitokról?

Figyelt kérdés
Jófejnek tartjátok őket, vagy lenézitek őket, vagy hogy viszonyultok hozzájuk? Pl. a 9.-esekhez, vagy ahol van 7. 8. osztály azokhoz is.
2013. ápr. 30. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs problémám velük, de nem igaz, hogy nem tudnak úgy állni a folyosón, hogy rendesen eltudjak mellettük sétálni...:D Nem kezdek el barátkozni kicsikkel, nem nézem le őket és csak, akkor vagyok "bunkó", ha képtelenek normálisan közlekedni a folyosón...
2013. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

11.-es vagyok és igazából úgy érzem,hogy vannak érettebbek köztük,mint sok osztálytársam.Viszont van nagyon sok gyerek,akinek a családi háttere nem feltételezi azt,hogy túl kulturáltak lennének otthon a körülmények.Vannak,akikkel nem törődök,mert eltörpülnek a szürkeségben,úgy,ahogy én magam is.És vannak a sima jófej,normális 10.-esek,akiknél hülyét még nem láttam(persze biztos,hogy van).


Amúgy meg úgy vagyok vele,hogy mindenki törődjön saját magával.:)Én is próbálok magammal törődni,meg ezt a szemléletet teljesen átvenni.


17/L

2013. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Engem nagyon tudnak irritálni. Főleg ezek az új 9.-esek, csak mert anyuci meg apuci befizette őket (igen, nálunk lassan így mennek a dolgok), azt hiszik, övék az iskola. Nincsenek tekintettel a többiekre, gond nélkül föllöknek, és hadd ne soroljam.

A kisebbekről meg ne is beszéljünk, ennyire neveletlen csapatot még életemben nem láttam. És az a poén az egészben, hogy nem csak én gondolom így, hanem maga a tanári kar is. 7. éve tanulok a gimnáziumomban, és egyetlen egy esetre sem emlékszem, amikor mondjuk visszapofáztam volna a tanárnak, ha rám szólt.

Remélem, ez csak mifelénk van így, ugyanis drága iskolám egyre inkább süllyed le. :/

18/L

2013. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Már nem vagyok 11.-12.es de az tuti,hogy a kb '92ben születettek után egyre idiótábbak az emberek tisztelet a kivételnek,emlékszem végzősként szájon vágtam egy 7.est mert olyan mocskosul beszélt,hogy fájt tőle a fülem.Katasztrófa,hogy süllyed a társadalom.23L
2013. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Nincs bajom veluk. Inkabb csak az otodikesekkel. (nalunk van 8 osztalyos kepzes) Tudom mekkora valtas ez nekik, hogy altalanosbol gimibe keruljenek, de valami borzasztoak. A termuk koszos, a cuccaikat szetszorjak, zajosak, futnak a folyoson es majd felloknek...
2013. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkban a 9.esek olyan szinten lenézik a végzősöket is,hogy az már szánalmas..Nem tudom mit képzelnek magukról..-.- Mikor mi voltunk 9.esek 3 éve..ilyen nem volt.
2013. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

en 8. vagyok :D

Mi inkabb megtiszteltetesnek vesszuk ha szamba vesznek minket, es foglalkoznak velunk a 11-12.

Mi rendesek vagyunk hozzajuk.

Mi mar kinottuk a futkarozast a folyosokon, tudunk civilizaltan kozlekedni, anekul ,hogy masokat zavarnank.

Persze minden osztalyban talalhato kisebb -nagyobb idiotak, akik pofaznak a tanaroknak, es a nagyobbakkal -kisebbekkel lenezoen viselkednek... -.-

2013. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
12.-es vagyok, nálunk 7.-től vannak osztályok. alapvetően nem gondolok róluk semmit, mert nem ismerem őket (ahogy megyünk lefelé az évfolyamokon, annál kevésbé tudom egyáltalán azt megmondani, melyik osztályba jár az illető). viszont annyit megtapasztaltam az évek során, hogy amíg mi hetedikben az első két hónapban félve ültünk a termünkben, és tisztelettel bámultuk mindig a nagyokat, addig idén szeptemberben fellökött engem két hetedikes a folyosón... na nehogy már.. :)
2013. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbbjük nagyon idegesítő.

A mostani 9-eseknél vannak "nagy divatdiktárok", agyon szolizott plázacicák, beképzelt páwák, ostoba cigányok és egy transzszexuális fiúcska is(ez sokaknál kiverte a biztosítékot!) Nagyon semmi bajom nem lenne velünk ha nem úgy viselkednének, ahogy. Az saját osztályukban csináljanak amit akarnak de a folyosón hagyj ne hallgassam már a az idióta szövegelésiket, visításukat, flegmázásukat. Ráadásul a büfé előtt amit leművelnek...inkább nem is írok arról semmit.

Szóval mi a véleményem róluk? Borzasztóak, legszívesebben kirúgatnám őket.

2013. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13.os vagyok, most ballagunk és lesznek akik nem fognak hiányozni. Hát sokakkal nincs kb semmilyen kapcsolat, a fiúk többségével baráti a viszony meg 1-2 lánnyal is. Az osztályközösség nem épp a legjobb, 8.os osztályom sokkal jobb volt.
2013. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!