Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a lányotoknak,...

Megengednétek a lányotoknak, hogy a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek. 10 hónapja járnak. A fiú aludna nálunk.
2013. máj. 2. 18:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
* férjemmel 10 éve vagyunk együtt. Bocsi elgépeltem.
2013. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%

NEM!


Amit meg nem értek, hogy miért van az hogy itt a gyakorikerdeseken sírnak egyik-másik topikba az emberek hogy milyen rosszak ma a gyerekek, és milyen korán szexelnek már, de itt meg tuladjonképpen bíztattok egy szülőt (?) hogy engedje meg hogy szexeljen a 16 éves lánya. 16 éves az még szerintem kicsi ehhez. A szex a felnőttek játéka minimum 17-18 évesnek kell lennie szerintem és ez a MINIMUM, vagyis ennél alább nincs!!! Szerintem 19-23 éves korban kéne elveszítenie az embernek a szüzességét. Nem 14-15-16 évesen.

2013. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%

"biztosan nem"

persze...a f..sz nappal is feláll. Inkább otthon ,mint valahol parkban. Én is megoldottam hiába nem engedték. 20L

2013. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 TomMunk válasza:
28%
Igen... Most mi baja lesz a lánynak? Ha 10 hónapja együtt vannak ilyen idősen, akkor már eléggé megbíznak egymásban. Sokkal jobb dolog ezt megengedni és esetleg számolni a következménnyel, hogy szekszelnek egyet, a fiú boldog lesz, a lány is boldog lesz és mindenki boldog, vagy mindannyian fújtok majd egymásra?!...
2013. máj. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Előttem szólóé a pont%
2013. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!