Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jó a gyereknek hülyének...

Miért jó a gyereknek hülyének lenni?

Figyelt kérdés

Voltam lent bátyáméknál, mi a sztori?

A gyerek nem tanul, épp ment a házi áldás.

Persze a gyerek bőg, mert az apja ordít vele.

Mivel nem egy BME-ra jár nem értem miért jó az a gyereknek, hogy ahelyett, h egy kettesre valót összeszedne, inkább bevállalva a verést, szarik az egészre.

Én gyerekkoromban olyan veréseket kaptam, h az eszem megállt, ha rossz jegyet hoztam, szal gyorsan kialakult a hajlandóság a tanulásra.

Egyszerűen nem értem, h mer hazajönni így, utána meg még van bőr a pofáján játszani a hattyú halálát.



2013. máj. 7. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
hány éves? mert ha egyetemről van szó (BME...) akkor hagyni kéne. lehet nem is élvezi amit tanul.... megverni meg ilyenért szánalmas. ja és szerintem meg nem a te dolgod mit miért csinál... szép család vagytok
2013. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyetemistaként már nem laktam otthon. Megütni soha nem ütöttek meg, és, hogy őszinte legyek, nem tartom érett lelkű felnőttnek, aki ezt teszi. Nulla a kommunikációs és intelligencia szintje annak, aki képtelen szavakkal fegyelmezni. Leírja magát nálam az ilyen ember. A srácnak azt javasolnám, pakoljon és élje a saját életét szabadon!
2013. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 éves
2013. máj. 7. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szép lehet a dolog... De amúgy ha nem tanul az ember akkor meg van a hármas. Komolyan, volt egy félév, soha nem írtam semmit (szégyenlem is), de átlagom félévkor picivel hármas felett volt, pedig nulla jegyzetem volt. Szóval ott komoly zűrök lehetnek, pl több éve szarik bele a gyerek, akkor összejöhet már annyi, hogy bukásra álljon, de hát kéremszépen, a szülő eddig miért nem szólt rá? Most meg verheti, ha nemtanul régebb óta.
2013. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Régen én is ilyen voltam. Nem érdekelt a tanulás,el sunyiztam az egészet,mert nem szerettem az osztályomat,sokat sértegettek,aztán rájöttem,hogy ha tovább maradok,akkor még több idiótával találkozhatok. A veréssel meg mire mennek? Gratulálok a szülői hozzáálláshoz. Ahelyett,hogy segíteni próbálnának,verik a gyereket.. Szerintem inkább oda kéne mellé ülni és ezt megbeszélni higgadtan és a későbbiekben kikérdezni.
2013. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te mekkora egy állat vagy

a tanulás nem minden

jó hogy nem azt várod el, hogy legyen öngyilkos

hogy mer hazamenni???

mégis hová menjen a szerencsétlen?

talán mert a családnak egy biztos támpontnak kellene lennie, egy erődnek a külvilággal szemben, ahol mindig elfogadnak, és önmagadért szeretnek


és a te a verések miatt tanultál? gratulálok

remélem ezt majd a munkahelyeden is igényled

egy kis korbácsolás, hogy jól haladjon a munkavégzés

nézd meg mi lett belőled


nektek nem való ez a kissrác, csak tönkreteszitek az életét

remélem gyereked sem lesz soha, mert pszichopata vagy

2013. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
az utolsó válaszoló leírta a tökéletes választ erre a hülye kérdésre ;))
2013. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!