Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A színésznek készülő kamaszok...

A színésznek készülő kamaszok mért hiszik azt ha felvesznek egy kalapot meg talán egy sálat akkor profi művészek és színészek?

Figyelt kérdés
Mert ez sugárzik a fejükről ahogy közben fent hordják az orrukat amikor mindenféle filmstúdióba jártam!

2013. máj. 14. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán miért hiszi mindegyik kamasz azt, hogy született színész?
2013. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor még jobban azt hiszik ha felvesznek egy kalapot!
2013. máj. 14. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez egészen egyszerű.

A színészek, legalábbis ahogy ők definiálják őket, különc személyiségek. Namármost, ha nem olyan dolgokat viselnek, mint amiket a nagy átlag, már ők is elfordulnak bizonyos normáktól, esetünkben a divattól, így különcök lesznek. Ez nem csak az öltözködésnél van így, rengeteg más helyzetben igyekeznek különcködni, mert ettől olyan egyediek lesznek. Hogyne....

Aztán, amikor jön egy valódi próbatétel, rengetegszer elhasalnak és visszaszállnak az emberek közé az egekből.

Lényeg a lényeg, szerintük a művészek/színészek ismérve az egyediség, azaz szerintük a különc viselkedés, hogy nem mutatkoznak a kulturálatlanokkal. Ismerek nem egy ilyen figurát, szerencsére elkerülnek meg én is őket, de amikor látom, hogy összekent feketével egy papírt és beleképzeli a világ minden baját, igen a fekete pacába, a társai meg bőszen bólogatnak, akkor kedvem lenne egy orbitálisat röhögni.

Az a baj, hogy manapság mindenki egyéniség akar lenni, de csak odáig jutnak, hogy egymást majmolják, vagy valami divatszörnyszülöttek lesznek.


Pár kép, hogy megértsd mire gondolok.


[link]


[link]


Lefogadom, aki ezeket kitalálta, szerinte ez művészet és, aki nem érti, az egy tudatlan barbár.

Ezek szerint az vagyok, megyek is, levadászok egy mamutot és megsütöm a barlangomba. UNGABUNGAA!

2013. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=N6vbmyhOGrg


Témába vág, egyetértek vele.

2013. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet. Nem csak az a művészet aminek hűdemély kifejezni valója van. A művészet az önkifejezésről is szól. A műalkotás pedig az emberről árulkodik, legyen az felszínés vagy mély érzelmű, ebből következik, hogy az is egyfajta művészet. Az már más kérdés, hogy ez kinek tetszik és kinek nem.


Viszont azzal egyetértek, hogy rengeteg fiatal a különcsége miatt művésznek hiszi magát és ebből épít fel egy imidzset magának, holott elég sekélyes emberek...

2013. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azért annyit én is tudok ám hogy fogok egy papírt meg pár színes festéket aztán össze-vissza festegetek...akkor most művésznek mondhatom magam?:D
2013. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 senior24 ***** válasza:
85%

Ó rengeteg ember müvésznek és elit különcnek tartja magát!Mindenki egy hatalmas egyéniségnek képzeli magát!!Közben meg egy hétköznapi szürke emberke,aki majmol vagy csak beképzelte magának a dolgokat.Egyszerüen hihetetlen!Sok ilyent látni uton utfélen,bár én föleg beképzelt egyetemistákkal találkozom,akik jönnek ki a szinházból vagy üvöltöznek az utcán és teszik a fejüket,h ök aztán a valakik.Volt olyan is h mentem a buszállomásra és szembe jött egy 8 fös egyetemista k'csög társaság üvöltözve mindenkit cikizve és röhögve(mert szinte mindenki csak csapatban erös)és mindegyik ki volt öltözve,cilinder,kalap szoval ahogy kell,aztán elém rohant az egyik és mintha szerepet játszana el fel is lökött.Valami bocsi vagy ilyesmi?ááááááá!Az már nem megy!Csak röhögve mentek tovább!Mintha végigrohantak volna a városon leigázni mindenkit!Nos örüljön neki h nem vertem a falba a fejét a barátnöje elött ugy h soha többet ne épüljön fel,a kis elkényeztetett egyetemista sz'rházi köcsögláda!Azt hiszik felnöttek mert egyetemre járnak de ha a viselkedésüket meg a jellemüket nézzük akkor elég siralmas és elkeseritő tényeket láthatunk!Én is voltam sulis de sz'rházi köcsög sohasem!

De nemcsak egyetemisták vannak igy hanem már középiskolás vagy koleszesek is.Hajjaj!És ahogy irták,jön egy IGAZI megprobáltatás az ÉLETTŐL és máris nem is olyan nagy emberek,sőt!Csak addig szép az élet amig futtatják a szekerüket a szüleik!De ha bármi félresiklik,legyen az bármi akkor meg agressziv kis tehetetlen h'ülyegyerek az összes.

Le kell öket sz'rni!!!

2013. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Látom nem értetek velem egyet, nem is vártam nagyon mást.
2013. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én egyet értek veled!
2013. máj. 15. 11:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert nincs annyi agyuk, hogy felfogják, mi is a művészet.

[link]

2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!