Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy viszonylag jó középiskoláb...

Egy viszonylag jó középiskolába felvesznek 3,5-6 átlaggal?

Figyelt kérdés
közgazdasági iskoláról van szó. Sajnos nem úgy fog sikerülni a félévim ahogy szerettem volna , és most félek.:((
2013. jan. 7. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakközép vagy gimi?
2013. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szakközép.
2013. jan. 7. 14:35
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Simán! :)
2013. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
biztos?:S és ha a felvételiből a matek részt gyengén írom meg? nagyon félek h sehova se vesznek fel, főleg ahova szeretnék
2013. jan. 7. 16:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"közgazdaság"

Véletlenül oda nem jó matekosok kellenek?

2013. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Közgázra akarsz menni, úgy, hogy nem megy a matek ? Vagy közgázos suliba, de más szakra ? Mert oda kell a matek, csak szólok.


Amúgy az átlag csak huszadrangú dolog. Sokkal többet számít a központi és a szóbeli.

2013. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nulladik évet jelölöm meg elsőnek ( ez vagy kereskedelmi,vagy közgazdasági még eldől) , mert az nyelvi előkészítős, és jó vagyok németből.

és próbaképpen a közgazdasági szakot:) szóbeli nincs.

2013. jan. 7. 16:27
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, ilyenkor mindenki aggódik! az a lényeg hogy ne parázd túl a felvételit, de ne is fogd fel nagyon félvállról! előtte aludj sokat, lazíts, amúgy meg készülj rá sokat. olyan mint egy felmérő az eddigi 4 évből.persze készülj rá!

meg jelölj meg sok sulit, nehezebbet is, ahová nem várnád hogy felvesznek, meg gyengébbet is, suli nélkül úgyse maradsz!

2013. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
az a baj h nagyon félek a matektól. görcsbe rándul a gyomrom tőle. Minden nehezebb feladatnál be stresszelek. Néztem a korábbi feladatokat , és már itthon a laptop előtt leblokkoltam:S
2013. jan. 7. 17:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Huszadrangúnak azért nem mondanám. Én tavaly estem át a procedúrán, s minden hely egyénileg számolt a jegyekből hozott pontot (sokuk a 100 pontot tette maximummá), ami aztán a központi eredményéhez adódott, így nagyjából 50-50% lehetett az egymáshoz viszonyított mérvadásuk általában. Viszonylag jó írásbelit kell összehoznia a kérdezőnek ahhoz, hogy biztos felvételt nyerjen. Az akkori osztálytársam eléggé alulteljesítette magát a 36(!)-os összpontjával, az átlaga 3,8-4 lehetett, mégsem vették volna fel a kijelölt szakközépbe, ha nem kerül légy a levesbe (a részletekre nem térnék ki, ennyi legyen elég). A lényeg, hogy törekedj a minimum 50 pontra, de nem árt fölülmúlnod sem.
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!