Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A színésznek készülő kamaszok...

A színésznek készülő kamaszok mért hiszik azt ha felvesznek egy kalapot meg talán egy sálat akkor profi művészek és színészek?

Figyelt kérdés
Mert ez sugárzik a fejükről ahogy közben fent hordják az orrukat amikor mindenféle filmstúdióba jártam!

2013. máj. 14. 15:09
1 2
 11/12 senior24 ***** válasza:

Egyébként igazából rajzolok és festek is,meg gitározom is és szeretek énekelni is.De nem hordom fennt az orrom és ezen elcsodálkoztam már én is h mások miért csinálják azt?De ha már itt tartunk,elég sokat szenvedek azért h minél élethűbb legyen egy alkotásom,tényleg volt h 2 hónapig csináltam egy rajzot,és nem nagyképüségből de nagyon szép lett és élethű is,amit mások is igazoltak,és akkor mások fogják magukat,elővesznek egy űres papirt,bekeretezik és odabiggyesztik a cimét h "havasi táj".És akkor majd fel löknek az utcán olyan nagyképűek.

És hozzáteszem azt BÁRKI megcsinálja.Akkor mindenki tulajdonképpen egy művész?Mert ezek szerint igen.Üres fehér lap=havasi táj,és akkor hozzáfüzök valami müvészi beszédet és máris nagyképű vagyok,mert egy igazi müvész vagyok.Azelött ök is emberek voltak,most már müvészek.Na azért álljon meg a díszlépés!

Na meg h fogok egy követ,felrakom egy állványra és akkor az egyenlö egy juhásszal,amint örzi a nyájat?Önkifejezés?Hát mit ne mondjak :DIgy bárki kifejezi magát!Mindenki sztár,müvész meg valami oriási egyéniség akar lenni :D

2013. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
rengeteg a durván személyiségzavaros kamasz ... mit vársz?
2013. jún. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!