Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Milyen anya az, aki...

Szülők! Milyen anya az, aki azért megrugdossa a gyerekét, mert 20 perccel később ért haza a matekkorepról?

Figyelt kérdés
Hazaérve akkora pofon,hogy beesik a lépcső és a fal közé,majd "takarodj",úgy,ahogy vagy,télen,papucsban,pulcsiban,kilökni az udvarra,a hóba és belé rúgni?
2013. máj. 17. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
o.O
2013. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Oké, hogy nincs túl jó idő, de azért tél meg hó nincs!
2013. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
... Más országból is írhatnék,de ez egy sok évvel ezelőtti,téli sztori.
2013. máj. 17. 20:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér...
2013. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos,szomorú eset,én ezt biztos nem tudnám megbocsátani anyámnak.
2013. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárki is veri a másikat, annak az IQ-ja egy növény szintjén van. Anyának meg messziről sem nevezném. Attól, hogy valaki képes szülni, még nem anya.
2013. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A kegyetlenség és az IQ közt nincs összefüggés, elég sok zseniális gyilkos és szadista van.


Egyébként, szerintem sz*r szülő aki veri a gyerekét, ilyen durván ilyen apróság miatt.

2013. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ilyen szitut de hasonlóakat átéltem én is gyerekkoromban. Apám egy állat volt világ életemben ütött vágott. Mihelyst tudtam leléptem. Már saját családom van és mellőzöm. SOha nem fogok neki megbocsájtani érte. Nem normális elmebetegnek tartom az ilyeneket. Ne egy gyerekkel legyen nagy legény senki. Legyen az anya vagy apa. Annak nem is nevezhető ilyen tettekkel.
2013. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is leléptem,16 évesen,nagyszülőhöz. Pár nappal ezelőtt azonban találkoztam anyámmal (véletlenül). Mivel született egy gyerekem (én pedig túl jószívű vagyok),megmutattam neki,beszélgettünk. Ő azt hozta fel,hogy én hogy viselkedtem. Pedig tényleg nem loptam,csaltam,füllentéseim voltak,de melyik kamasznak nincsenek? Összes bűnöm néhány késés volt otthonról,egyik sem haladta meg a fél órát. Amikor megkérdeztem,hogy és milyen szülő az,aki ilyen dolgokat csinál? Akkor tagadta,meg hogy ugyanmár... Komolyan van ilyen,hogy egy TÉNYt úgy kezel,mintha meg sem történt volna? Lényeg,oda lyukadtunk ki,hogy én gyerekesen viselkedtem és ők (a nevelőapámmal) ezt nem tudták kezelni... Ezen már nem emésztem magam,millió hasonló kaliberű sztori volt,nagyon kis koromtól kezdve. Csak érdekelt a véleményetek. Régebben magamat hibáztattam,aztán gyűlöltem anyámat,mostanra már mondhatni közömbös számomra. Nem érdekel,hogy mi lesz,csak abban hiszek,hogy ahogy másokkal bánsz,úgy fognak bánni veled.
2013. máj. 17. 21:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anya????? Nem anya az ilyen, kikérem magamnak a saját és a többi anyuka nevében, hogy egy ilyen nőt anyának nevezzenek.
2013. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!