Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ballagási ajándékötlete...

Milyen ballagási ajándékötletetek lenne egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Telefon kilőve, azt kapott fél éve karácsonyra, tablet-et a másik szülő vesz. Nincs ötletünk, borítékban pénzt nem akarunk adni, azt csak elherdálná.

2013. máj. 27. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pénzt adnék,abból azt vesz amit szeretne.(igaz kicsit személytelen)Kérdezd meg tőle mit szeretne,így biztos nem kap felesleges dolgot.
2013. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem szeretnénk ha pénz menne borítékban, aztán mozi, pizza, kóla, fagyi lenne belőle...
2013. máj. 27. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:

egy általános iskolából elballagás nem nagy érdem... egy kis mozi pénz pont elég... más annyit se kap


de ha már mindenképp nagy ügy, akkor érdemes megkérdezni, hogy szeretne-e valamit... Esetleg valamilyen programot, utazást adni... kirándulást a kedvenc helyére, vagy ilyesmi.


Ha nem a másik szülő túllicitálása a cél, akkor lehetne venni valami jó tokot a tabletnek... én az ebookolvasómra több mint 1 évig kerestem normális tokot.


Mondjuk szerintem elég kevés infó, hogy 14 éves és fiú... ettől még sok dolog érdekelheti...

Sport eszköz, valamilyen ruhák, esetleg hangszer, vagy bármi...

2013. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Nem kell szerintem se nagy ügyet csinálni, az én szüleimnek eszébe se jutott eddig bármit is venni, azaz közölték, hogy nem kapok, ugye nem baj? Persze nem mondhatom, hogy baj, de nem bánom őszintén szólva.)


Egyébként én amikor borítékban kaptam pénzt jobban örültem neki, igaz furán éreztem magam, meg... Szóval kínos volt a születésnapomon 4 boríték pénz. Viszont nem szórtam el, hanem egy új bringát vettem, meg egy két bringás cuccot. (Ruhát, kesztyűt...) Szerintem nem baj, ha nem adtok neki nagy dolgot. Kije vagy? Mennyit szánnál rá. (Nem az a kérdés, mennyre szereted! Ez nem ebben nyilvánul meg!) A tok szerintem is jó ötlet (esetleg a telóhoz is kaphat). Szerintem tényleg jó ötlet megkérdezni (akár a szülőket), hogy mit szeretne. (Szülőket jobb, mert mégiscsak így legalább lesz valami formája a dolognak...)


szóval kérdezzétek meg a szülőket, mit vehettek neki, én ezt tartom jó ötletnek, és legalább nem fogtok mellé!:)


15/F

2013. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénz a legjobb. Nyáron mindig jól jön, ha van nálad valamennyi.


15/F

2013. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem ,hogy kaptam arany nyakláncot ill. egy arany karkötőt. Nem hordom mert nem szeretem az ékszereket, de örültem nekik nagyon. Méghozzá azért , mert ezek megmaradnak nem úgy mint egy tablet vagy mint egy telefon. Lehet ,hogy nem fogja hordani , de egy életre megmarad neki. Na meg állítólag az arany értéke nőni fog tehát ezért is érdemes azt vásárolni. (Ez már csak személyes, én nagyon szeretnék most menni ejtőernyőzni de úgy hogy egy profival ugrok, elnézést nem tudom ,hogy hívják ezt, de tuti ,hogy egy m,megmaradó élmény, olyan 40-60k között van).

Remélem tudtam segíteni!

17/F

2013. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is arany nyakláncot kaptam, imádom, azóta le sem vettem a nyakamból :) Szerintem vegyél neki nyak vagy karláncot, vagy egy szép karórát.
2013. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!