Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hány éves kortól...

Szülők! Hány éves kortól engednétek meg lányotoknak, hogy másnál aludjon?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 18 éves múltam, igaz nem régóta (4 és fél hónapja) együtt vagyok egy sráccal. Nagyon szeretem és már szeretnénk kölcsönösen ha náluk aludnék. Megkérdeztem anyut, hogy náluk aludhatok-e, erre jött a dumával, hogy mit szól az anyukája, meg mi lesz ha unokája lesz satöbbi..

Bánt ez az egész, mert mindig megbízható voltam, sosem hazudtam nekik, felelősség tudatos vagyok, sosem kértem olyat, amiről tudom, hogy nem tudják megadni apuval vagy nem telik rá vagy ha úgy volt kerestem is.. és mégis úgy kezel, mintha 10-12 éves lennék, amellett, hogy olyat mondott, hogy "tudom, hogy ha valamit akartál azt eddig is megcsinálhattad". Sosem drogoztam, 18 éves korom előtt el sem jártam bulizni, nem iszok, nem cigizek..

Tényleg olyan hatalmas bűn az, hogyha szeretem? Ha kéne erényövet vennék fel, nem a szexért szeretnék a Szerelmemmel lenni..

Voltam már butus, voltam már szerelmes, de vele nem a testiség számít. Nyilván én is hozzáérnék, simogatnám, de van eszem, ha úgy adódna védekeznénk, nem akarok gyereket, nem akarok ilyen gyerek fejjel anya lenni. Majd rá ér az 25 éves koromban vagy az után.. nem elbaszni akarom az életem, csak szimplán amellett ébredni, akit tényleg igazán szeretek és végre Ő az, akiben először megtudok bízni.

Komolyan ekkora bűn ez, hogy egyből apuval vagdalózik, hogy kérdezd meg apádat meg alszok rá még párat?



2013. máj. 27. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Őszintén én sem örülnék neki, vannak dolgok az életben amit nem kell több pasival átélni.

Hány hónapja vagytok együtt.

2013. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

9 éves kora óta alszik barátoknál a lányom (vegyesen fiúk lányok ) és ők is aludtak már nálunk -- de ez más :-)))


most 11 éves fogalmam sincsen mi lesz ha mondjuk 16 évesen ezzel jönne haza ..


amit tanácsolok h menjetek el és írass fel tabit magadnak h lássa anyukád h komolyan nem akarsz még gyereket és mindent megteszel h el ne rontsd az életed

2013. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A húgom 15-16 éves korában már simán alhatott a barátjánál.. Most 17 éves, és van, hogy 3-4 napig egyfolytában a srácnál van, csak utána jön haza.


Én a bátyja vagyok és nagyon ellenzem, dehát nincs beleszólásom.

2013. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, egy 19 éves lányom, ő már 16 éves korában ezzel rágta a fülünket. Akkor nem engedtük, de 17 évesen már barátjával aludt hivatalosan is (hiszen nem vagyunk hülyék:) )

Nem csináltunk belőle problémát, hiszen bízunk benne.

Sajnos ilyenkor a legnagyobb félelem egy szülőnél, hogy ha együtt alszanak akkor biztosan szexelnek. De ha nem, akkor szex sincs? Szerintem nagyon nagy marhaság az ilyen kifogás. Szerintem egyszerűen még vissza akarnak fogni, hogy maradj meg kislánynak, hiszen sokkal könnyebb ilyen tudatban élni.

18 elmúltál, ülj le szüleiddel mond el nekik, hogy ez neked fontos és vele fogsz aludni ha fáj ha nem nekik akkor is.

Lányom ugyan ezt tette velünk egyszer. Elfogadtuk, megbeszéltük a feltételeket és bízunk.

2013. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt, független magánéletet nem adják ingyen. Nem csak úgy jön a korral. Ki kell érdemelni. Eljött az idő, hogy ne engedélyt kérj, hanem mutass önállóságot. Közöld, ha valamit szeretnél, és Te szabd meg a saját életed határait! Ha felnőtt életet szeretnél, amibe nem szólnak bele a szüleid, küzdj meg érte! Ez erről szól, sajnos. Nincs elszakadás feszültség nélkül. Van, akinek könnyebben megy, van akinek nehezebben. Ezt a harcot legtöbben 16-18ig megvívják. Neked most jött el az időd. Sok sikert!
2013. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha akar szexelni egy kamasz,akkor szexelni fog úgyis,szerintem ezt igazából minden anya tudja tudat alatt,csak valamiért a tudatukig nem jut el.Az,hogy a fiú anyja mit gondol..hát az meg kit érdekel?Ő is tudja,hogy a kicsike kis fia nem lehet örökké vele és egyszer felnő,és ennek már 18 éves korban kezd eljönni az ideje.Jobb,ha most tanulja meg a "gyerek",hogy önállónak kell lenni,meg magadért védekezel..de hiszen ezeket,ahogy leírtad,látom tudod is.De arra is gondoltál,hogy mi van,ha olyan hevesek vagytok,hogy elszakad a gumi?Meg ilyen kis ügyetlenségek..mert hogy bármikor lehet ilyen,sajnos.Nem tapasztalatból mondom,hála istennek,még nem lettem terhes tiniként és nem is akarok,elég kellemetlen lenne.

De amúgy én eléggé szabadelvű anyuka leszek.Mondjuk biztos,hogy előbb megkérném a lányom(ha az lenne),hogy a fiú aludjon itt..:)És megmondanám,hogy nem bánom,hogy mit csinálnak.:DD,de vigyázzanak,nagyon.

17/L

2013. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lánynál már kicsi gyerekként is aludhatna,de fiúval 17 évesen akkor ha már legalább 1 éve együtt vannak és megbízhatóak.Ez ember függő,érdemeld ki,hogy megbízzanak benned,attól,hogy 18 vagy nem vagy felnőtt,csak nagykorú,beszélgess vele érett,felnőttként,mond el neki azt amit leírtál,és rá fog jönni,nem vagy már kislány.
2013. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

16 éves kora után.

A többi a körülményektől függ: mióta vanak együtt, milyen a lányom, milyen a fiú.


Mindenesetre a védekezést nem intézném el annyival, hogy "mi lesz, ha unokám lesz"...

2013. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy anyu sosem volt nyitott az ilyesmire, hogy gyógyszer felírás meg nőgyógyász vagy valami.. Soha nem tudtam ezekről a dolgokról vagy ilyen témában beszélni vele..

És igazán nem is az bánt, hogy azt mondja az ottalvásra, hogy nem, hanem hogy nem bízik meg bennem ennyire..

2013. máj. 27. 22:43
 10/12 anonim ***** válasza:
jobb is ha nem szedsz gyógyszert
2013. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!