Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hány éves kortól...

Szülők! Hány éves kortól engednétek meg lányotoknak, hogy másnál aludjon?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 18 éves múltam, igaz nem régóta (4 és fél hónapja) együtt vagyok egy sráccal. Nagyon szeretem és már szeretnénk kölcsönösen ha náluk aludnék. Megkérdeztem anyut, hogy náluk aludhatok-e, erre jött a dumával, hogy mit szól az anyukája, meg mi lesz ha unokája lesz satöbbi..

Bánt ez az egész, mert mindig megbízható voltam, sosem hazudtam nekik, felelősség tudatos vagyok, sosem kértem olyat, amiről tudom, hogy nem tudják megadni apuval vagy nem telik rá vagy ha úgy volt kerestem is.. és mégis úgy kezel, mintha 10-12 éves lennék, amellett, hogy olyat mondott, hogy "tudom, hogy ha valamit akartál azt eddig is megcsinálhattad". Sosem drogoztam, 18 éves korom előtt el sem jártam bulizni, nem iszok, nem cigizek..

Tényleg olyan hatalmas bűn az, hogyha szeretem? Ha kéne erényövet vennék fel, nem a szexért szeretnék a Szerelmemmel lenni..

Voltam már butus, voltam már szerelmes, de vele nem a testiség számít. Nyilván én is hozzáérnék, simogatnám, de van eszem, ha úgy adódna védekeznénk, nem akarok gyereket, nem akarok ilyen gyerek fejjel anya lenni. Majd rá ér az 25 éves koromban vagy az után.. nem elbaszni akarom az életem, csak szimplán amellett ébredni, akit tényleg igazán szeretek és végre Ő az, akiben először megtudok bízni.

Komolyan ekkora bűn ez, hogy egyből apuval vagdalózik, hogy kérdezd meg apádat meg alszok rá még párat?



2013. máj. 27. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

jajj,hagyjuk már..nem értem ezeket a szülőket..

a f*sz nappal is feláll..

2013. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazság is van abban amit anyukád mondott.

Mit szól a fiú családja?

Egyik kérdés, hogy ha elenged akkor nyilvánvalóan hozzájárult a szexhez, vagyis onnantól nem a tudta nélkül csináljátok, még ha nem is beszéltek róla.

A másik: vajon a fiú családja tényleg olyan lakásban lakik, és olyan módon él, hogy ez náluk nem lenne gond?

Ismerek fiús anyát, akinek a háta borsódzik attól, hogy más lányát kerülgesse a fürdőszobában, meg, hogy reggel ne lejthessen pizsamában, mert ott a kislány és viselkednie kell. Szóval ha a kettőtök vágyát kényszerítitek egy családra az nemcsak jól sülhet el. Te rákérdeztél már a fiúéknál? Mit mondtak? Könnyű, vagy nehéz lenne hozzájuk alkalmazkodnod?

Harmadrészt védekezni szükséges és alapvető, de 100% csak az önmegtartóztatás. Van B tervetek (és teljes az egyetértésetek) a netán besikerülő baba esetére?

Ha őrizni való szépség a szerelmetek, akkor várjatok a testi résszel, az alig 5 hós kapcsolat még bőven fejlődhet.

De ha simán csak kíváncsiak vagytok és nincs további tervetek, akkor meg ki lehet pipálni a dolgot amúgy divatosan.

2013. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!