Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon aggódok. Úgy félek,...

Nagyon aggódok. Úgy félek, hogy ki fognak közösíteni majd az osztályból?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe kezdem a kilencedik osztályt. Felvettem a kapcsolatot a jövendőbeli osztálytársaimmal, és egykét lány tök szépen néz ki, és olyan nyominak érzem magam hozzájuk képest. Izgulok, hogy ki fognak közösíteni, meg hogy szóba sem állnak velem. Van pár lány aki annyira nyalja egymást, pedig még nem is találkoztak.. Ti is voltatok így? Jogos volt az aggodalmatok?
2013. jún. 1. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,véletlenül elküldtem..szóval nem sminkeltem magam agyon,pont a középút voltam,viszont van egy-két csaj,aki nagyon sok sminket használ,és szépek is,de ez miatt senki sem keresi jobban a társaságukat.Az a pár lány meg azért nyalja egymást,mert nem akarnak szeptemberben egyedül lenni,próbálnak valakihez tartozni.

Szóval csak nyugi,mindenki parázik a középiskolától:D nem lesz baj,ha mindenkinek adsz egy esélyt év elején,és nyitott leszel.

2013. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!