Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy készüljek...

Szerintetek hogy készüljek fel lelkileg a kórházra? /aki volt leírná a tapasztalatait? /

Figyelt kérdés

Beutaltak kórházba depresszió miatt egy hétre, de én nagyon bepánikoltam, mert igazából a táborokat is alig bírtam ki és a látogatási idő is csak 2 óra ,telefont is csak 2 óráig lehet használni.. Félek az egésztől, bohócok is vannak amik rettentően idegesítőek.. És idegenekkel egy szobában aludni elég rossz. Mit tehetnék? ://

ja és még azt szeretném tudni hogy aki volt kórházban annak mp3 használatát megengedték alvásnál?? mert nekem muszáj lenne , nem bírnám ki hogy nem vagyok egyedül egy szobában és lehet h még horkolnak is:D


15/L


2013. jún. 5. 23:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát velem nem ez a tesztes dolog volt.:D és őrült se vagyok mint az a medvesajtos srác vagy kicsoda:D

Én először pchihológusokhoz jártam, de nem ért semmit, aztán elment pchihiáterhez , az beutalt kórházba ,de oda nem mentem, aztán átkerültem egy jobb helyre ugyanúgy pchihiátria , csoportfoglalkozás egykorúakkal, egész jó ,de most egyedül voltam a doktornőnél elmondtam hogy mitcisnáltam.. hogy megvágtam magam és hogy sok gyógyszert vettem be, ezért felhívta a kórházat hogy van itt egy depressziós csaj aki tú lsok gyógyszert szed ._. és hogy be kéne fektetni. oké oké , de rögtön oda kellett mennünk.. bepánikoltam h most rögtön befeküdjek,jézusom.. de aztán hálistennek átkértük hétfőre az időpontot így kicsit fel tudok készülni rá. de nagyon nem szeretnék menni, páér válasz meg is ijesztett :oo

2013. jún. 6. 11:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Na csak hogy egy picit megnyugodj!

Nekem egyik barátnőm pár hete volt depi/személyiségzavarok miatt pszichiátrián, két évvel idősebb mint te.

Neki sem a telefonját, sem a laptopját nem vették el, ha talált wifit, akkor egész nap gépezett. Akkor mentek hozzá látogatni, amikor csak akartak, néha el kellett mennie egy pszichiáterrel beszélgetni, meg ki kellett töltenie egy ilyen teszt szerű valamit, ami több oldalas volt, ugyebár a diagnózis miatt.

Milyen településen laksz amúgy?

2013. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
pest mellett, de pestre megyek majd be. Az a baj, hogy nekem megmondták előre hogy két óra a látogatási idő és amikor látogatási idő van akkor lehet használni a telefont is. Szóval emiatt félek:/ bár végülis négy éjszaka, csak túlélem:) Azért köszönöm
2013. jún. 7. 01:09
 14/14 anonim válasza:

Szerintem is inkább úgy kellene felfognod, mint egy "élményt". Én is tartanék tőle egy kicsit a helyedben, de tényleg, 4 éjszaka nem a világ :D Új emberek, új környezet.

Egyébként nem értem, hogy ezzel az egy héttel mit akarnak elérni nálad. A gondolkodásmódod és a személyiséged aligha fog megváltozni 5 kórházban töltött nap miatt. Bár, ki tudja.

De egy jó pszichológus szerintem többet érne.

2013. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!