Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk-lányok. Mit fogtok...

Fiúk-lányok. Mit fogtok csinálni a nyáron?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
1,5 hónapra nemzetközi táborba megyek. Júniusban pihenek, júliusban megyek, augusztus végén meg ismét otthon pihenek.
2013. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
1 hónap diákmunka árufeltöltőként. Tervezem még, hogy megszerzem a Shadowmournet, (Wow) Minimum silver I-be is felszeretnék jutni (Lol). És ezek között, film/sorozat nézés. Természetesen ha hívnak a haverok megyek velük valahova. És minél több helyen kürtőskalácsot venni.
2013. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Június fennmaradó részében alszok,alszok és alszok,valamint barátokkal megyek ide-oda,és természetesen vásárolok,mintha muszáj lenne:)

Júliusban 1 hónapra nyaralni megyünk külföldre.

Augusztusban 2 hét Balaton + 1 hét a barátokkal is:)

Az utolsó hétben pedig sajnáltatom magam,hogy ismét 9 hónap kőkemény tanulás vár rám,+ készülődők azért(pl. tollak,füzetek stbstb. beszerzése). Aztán természetesen fel kell újítani a ruhatáramat is:D

2013. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
2013. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Júniusban pihenek, meg párszor elmegyek barátnőimmel erre-arra. (strandra, moziba...) Lesz egy-két kerti parti, például barátnőm szülinapján, meg a szüleimmel. Egyik hétvégét a nagymamámnál töltöm.

Július elején 10 napos táborba megyek, aztán 3 nappal később a szüleimmel megyünk nyaralni. (10 nap) Ezzel kb el is telik a július, augusztus elején a Balatonon töltök egy hétvégét a tesómékkal, a hónap hátralévő részében pedig pihenek, és élvezem az édes semmittevést. Emellett tervezem, hogy többet fogok sportolni, minden nap sétálok egy nagyot a kutyámmal(már amikor otthon vagyok) meg ilyenek. Ja és sokat alszom.

Az utolsó héten kicsit készülök a sulira, meg átnézek pár dolgot, mert egy nyár alatt majdnem mindent el szoktam felejteni, és nem akarom már az első héten szembesülni azzal, hogy hülye vagyok :)

2013. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tanulok és lazulok itthon júniusban, meg barátommal leszek amennyit csak lehet. Június végén szóbeli érettségik, bankett.

Júliusban egy hét strandolás és bulizás a balatonon a barátnőimmel, utána két hét tengerpart a családdal és egy barátnőmmel.

Augusztusban meg készülődés az egyetemre, albérlet-vadászat, kis ismétlés matekból és programozásból, stb stb :D

2013. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 CoortezFan válasza:

fööh. ez életem legrosszabb nyara lesz :/

júniusban tanulás. júliusban jogsi, augusztusban diákmunka gyárban.

2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Edzeni fogok. Meg kémiázni és bioszozni. Muszáj.

Persze azért szórakozni is fogok, de az alap :)

2013. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es a júliusod legalább jó lesz :))
2013. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
57%

Én megcsinálok egy online ingyenes cseh nyelvkurzust, mert nagyon érdekel ez a nyelv.

Gyakorlom az angolt és a németet (kiolvasok néhány könyvet és megnézek néhány filmet, heti két oroszórára fogok járni, és hetente egy napot önkénteskedem az állatmenhelyen.

Emellett szeretném kiolvasni a következő könyveket:

- Anna Karenina (Tolsztoj)

- Bűn és bűnhődés (Dosztojevszkij)

- Abigél (Szabó Magda)

- Feltámadás (szintén Tolsztoj)

- A kisherceget angolul (mert az a nyári olvasmányunk, mert angol két tan nyelvűs vagyok)

Meg még rengeteg mást is szeretnék elolvasni, de hosszú lenne a lista. :)


Filmekből pedig ezeket szeretném megnézni:

- Szomorú vasárnap

- hamu és gyémánt

- Veronika kettős élete

- Macskajaj

- Pride

- Tűz van, babám!

- 4 hónap, 3 hét, 2 nap

- Római vakáció

- Anna Karenina (miután kiolvastam)

- Abigél (szintén csak miután kiolvastam)


:)

2013. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!