Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz anya vagyok, ha mikor...

Rossz anya vagyok, ha mikor beteszem a kiságyba, hagyom sírni?

Figyelt kérdés

Pedig előtte elringattam és elaludt, de amint beteszem, sír... Mit tegyek?

2 hetes kislány anyukája


2013. máj. 28. 16:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Egy 2 hetes babát nem hagynék sírni. Bár én nagyobb korában sem hagytam, nem lenne szívem.
2013. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen pici babát még nem szabad sírni hagyni, szüksége van a közelségedre!
2013. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
61%
3-4 percnél tovább ne hagyd sírni.
2013. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
2 percet szoktam várni, ha tovább sír, kiveszem!
2013. máj. 28. 16:56
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
ha hason alszik simogasd a hátát hátha megnyugtatja és elalszik.
2013. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
69%

Nem hagynám sírni, ilyen korban könnyen sérve lesz ha hagyod sírni!

Vannak ilyen babák, akiket elringat az ember, s míg fogod alszik, amint leteszed felkel!

Fogni kell, vagy óvatosan letenni a kanapéra, s mellé feküdni le ne essen.

Ez az Anyasághoz tartozik, ha úgy alszik hogy fogni kell, akkor fogd!

Ezt vállaltad!!! Eddig nonstop veled volt, a hasadban, csodálod ha leteszed, és sîr utánnad!?

Azt ne várd hogy majd mindenki azt írja jól csinálod, mert tenis érzed hogy nem jó sírni hagyni, mert furdal a lelki ismeret

2013. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
98%

Én sem hagytam sírni, sokszor állandóan kézben volt, engem nem érdekelt ki mit mond. Egy ekkora babát nem lehet elkényeztetni. Az enyém az első hónapban felébredt ha kimentem mellőle a szobából. Amíg ott voltam aludt, de egyből megérezte ha otthagytam.

Vannak olyan nézetek, hogy hagyni kell sírni. Én ezt nem tartom jónak, ezért nem is csinálom. Most 6 hónapos, persze szokott sírni, de nagyon jó kisbaba.

Ha 2 hetesen sírni hagyod, akkor egy idő után elhallgat, mert elfárad a sírásban, de csak azt fogja megtanulni, hogy nem számíthat senkire, felesleges sírni. Vele még éreztetni kell, hogy bármikor számíthat rád. Ő még azt hiszi, hogy te és ő egyek vagytok, nem tudja, hogy ő egy külön személy. Sír ha valami nem jó neki, ő másképp még nem tud jelezni.

2013. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%

Nem sír egy 2 hetes baba ok nélkül. Ez nem egy hisztis gyerek, hanem egy majdnem újszülött!


http://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4


Mit tegyél? hordozd magadon, pólyáld be és fektesd a mellkasodra, stb. ÉRezze, hogy ott vagy! NEked nem kényelmes? Nem. De ez most egy ilyen időszak. Jó hogy nem bűnteted meg két hetesen, mert ijesztő neki a világ nélküled!

2013. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%
én nem hagynám sírni. ha erre van szüksége, inkább nem csinálok mást, aludjon a hasamon v mellettem összebújva. én is ézkeny voltam kisgyerekként, ha a gyermekem az átlagosnál jobban igényli a közelségemet, meg fogom adni, mert emlékszem rá, nekem milyen érzés volt (anyum egyébként nekem is megadta)
2013. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell minden anyának egész nap a mellét tömni a gyerek szájába, nem kell minden anyának kimerültségig ringatnia, amíg el nem alszik. Ha képes vagy sírni hagyni, akkor hagyd. Pár perctől semmi baja nem lesz, órák kellenek, hogy sérve legyen. Így hamarabb megtanul egyedül aludni a gyerek és nem lesz közöttetek a nagy ágyon 18 éves koráig.
2013. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!