Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csodálkozik az anyám,...

Miért csodálkozik az anyám, ha el akarok költözni koliba?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nem bírok itthon meglenni. Ma is rossz napja volt a munkahelyén, erre hazaért, és elkezdett velem üvöltözni, hogy azonnal mosogassak el, pedig semmi rosszat nem csináltam, elmosogattam volna üvöltés nélkül is. Állandóan számon kér, mindenért kiabál és veszekszik, a barátomat is utálja, pedig nagyon rendes srác. Egyáltalán nem vagyok problémás, kitűnő tanuló vagyok egy erős suliban, nem iszom, nem cigizem. Nem szoktam bulizni. Mégis így viselkedik. Mondtam neki, hogy koleszba akarok majd menni, mire tisztára megijedt, hogy miért, meg, hogy ő engem úgy szeret, pedig én nem érzem....
2013. jún. 12. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Mert engedted neki,hogy burokba neveljen.Nem veszed észre,hogyha egy kicsit lázadtál volna vagy lázadnál,akkor majd rögtön megbecsülné a régi énedet és ezerrel kapálózna,hogy olyan legyél,mint régen?Lázadnod kellene egy kicsit..ha csak egy kicsit is..akkor is.
2013. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Azért egy kis mosogatás elvárás nem a világ ez legyen a legnagyobb bajod. Lehet megunta, hogy naponta tízszer kell szólni egy 5 perces mosogatásárt.
2013. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a hülye mosogatás a bajom. Minden nap üvöltözik velem, mintha semmit nem csinálnék. Hazajön, se nem köszön, se nem kérdezi meg mi van velem, és rögtön üvölt. Mind1 miért, mindig van valami. A barátaimba beleköt, engem meg folyamatosan kritizál. Minden lépésemet, én már meguntam, hogy neki kelljen megfelelnem. Most tévézik, és ő duzzog...
2013. jún. 12. 21:31
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Miért kell szólnia hogy mosogass el? Nálam alap volt, hogyha előbb értem haza mint ő. Ez okozza a legnagyobb problémát? Ha egy picit magadtól besegítenél neki, akkor nem kiabálna veled, és talán maradhatnál otthon is...
2013. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem mosogatok el? A nővérem csinált magának kaját, és ő nem mosogatott el, én pedig kb. fél perccel anyám előtt értem haza. Ne haragudjon, hogy nem ugrok neki rögtön, de igaziból azt hiszem mind1 is nektek, mindenki anyámat fogja védeni. Láttam felnőni a 2 testvéremet, én nem akarok olyan lenni, mint ők.
2013. jún. 12. 21:35
 6/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg minden hétvégén felporszívózom az egész lakást, kitakarítom a fürdőt, lemosom az ablakokat, és ki is mosok. Anyám ebédet főz. Nem mondom, hogy nem csinál semmit. De valójában nem lenne oka nekem azt mondani, hogy én nem csinálok semmit. Feleslegesen kiabál velem.
2013. jún. 12. 21:36
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket elmondtad neki? Apukád nem tud segíteni, hogy beszéljen anyukáddal, hogy legyen türelmesebb?
2013. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Apukám szokott szólni anyukámnak, de nem igen segít ebben a problémában.
2013. jún. 13. 12:46
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi, a válaszadók 80%-a megragadt a mosogatásnál, de az már kevésbé böki a csőrét, hogy az anyuka látens idegbeteg. Gratulálok kedves válaszadók. :)
2013. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 klopusz ***** válasza:
100%
Szerintem a kollégium nem lenne rossz ötlet, ha ki tudnád próbálni. Akkor anyukád ir rájönne, hogy nem is volt rossz, hogy otthon laktál. Viszont lehet, hogy akkor meg apukáddal fog veszekedni, elvégre - úgy látszik - valakivel kell neki.
2013. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!