Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek tudják a...

Kamaszok, nektek tudják a szüleitek a facebook/twitter jelszavatokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 14:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Twitter-ről nem is tudják, hogy van (de ez nem is baj). A facebook jelszavamat meg nem tudják.

18L

2013. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Én tudom a lányom FB jelszavát, de sosem léptem be!
2013. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem tudják. Én se tudom az ő jelszavukat e-mailhez, bármihez. Szerintem ez a magánügye mindenkinek.
2013. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A jelszó általában egy privát dolog. Amúgy akár meg is adhatnám nekik, semmi rejtegetni valóm, és ezt ők is tudják, szóval nem hiszem,hogy élnének a lehetőséggel. 18/l
2013. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Face van csak, de tudják, mert az enyémet "használják", vagyis anya, mert ő nem akar regisztrálni, de érdeklik a dolgok..nekem meg nincs rejtegetni valóm. Nyakam teszem rá, hogy nem olvassa a beszélgetéseimet (pedig kb mindenkivel mindenről face üzenetben társalgok), mert elég jól tájékozatom az életemről, de nem is kíváncsi fajta, tudja hogy kell a magánélet nekem is. Úgy van vele, hogy amit elmondok az neki elég. Kölcsönös bizalmielven működünk.


Bár már nem vagyok kamasz.. :)

2013. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Magánügy.


16L

2013. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
97%
A facebook jelszavamat tudja, de csak azért, mert ő is használja néha. Nem szokta elolvasni az üzeneteimet, csak ha esetleg éppen egy olyan emberrel beszéltem legyen lány vagy fiú akit nem ismer és pont ott van a neve, akkor megkérdezi, hogy na és ez ki? és ez? de egyébként tiszteletben tartja a magánéletemet.
2013. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak egyszer poénból elmondtam, de nem tudta megjegyezni, mert 2 speciális karakter, 3 szám, 1 nagybetű és 5 kisbetű kombinációja. :D

Amúgy, nincs előtte túl sok titkom, de attól még nem jelentkezne be. Én tudom az övét, mindig én teszem rendbe a fiókját.

Amúgy a gépen külön felhasználói fiókunk van, én vagyok a rendszergazda, az enyémet jelszó védi.

Ha valamit tudni akar, megkérdi, elmondom. Nálunk ez így működik.


16/L

2013. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcas vagyok.

Attól, hogy jelszavas a fiókom, minden egyes fájl meg van osztva a felhasználójával. Nem is tudja, hogy hogy tudja őket megnézni, de ha valami olyan cuccra van szükségem, amíg rendbe teszem a fiókját, akkor át tudok nyúlkálni könnyen.

2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De gépezni sem tudnak :)
2013. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!