Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolások! Nektek is...

Középiskolások! Nektek is alig van szabadidőtök? Hogy telik el egy hetetek?

Figyelt kérdés

Ha lehet részletesen írjátok le légyszi.Pl.:hétfő felkelek elmegyek suliba.Aztán ...-kor hazaérek kb. eszek,aztán ...-ig pihenek.Utána tanulok kb. ...órát.Aztán ...edzésre megyek...aztán már este van.

(ez csak pl. volt)


2009. okt. 13. 13:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
szegény középiskolások. A kismamák otthon több gyerekkel, férjjel, nagyszülőkkel, háztartással meg szétunatkozzák magukat! Tanuld meg beosztani az idődet, előbb csináld meg a " nemszeretem" dolgokat, utána addig lógsz a neten meg a haverokkal, amíg bírsz. Bocs, ha megbántottalak.
2009. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

hát én 5kor kelek 6:54kor megyek a vonattal....kb 4-5 re érek haza aztán rendszerint vonatozhatok vissza táncpróbára....valamikor reggel elmegyek és csak este 9-10re érek haza a tánc miatt....nagyon terhelő...és még mellete tanuljak is...meg elkeztem kosárezdésekre járni ugyhogy nincs sok szabadidőm...hétvégenkén is basárnap tánc szombat fellépés...szóval már nagyon nehezen birom és ez sajon a jegyeimen is látszik mert valamikor már annyira fáradt vagyok hogy hazaérek és alszok..


16/l

2009. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

De mire megtanulok és megcsinálom amit meg kell már fél7-7 óra van és vacsorázok.Aztán esetleg gépezek egy fél órát vagy megnézek egy műsört a tv-ben.

2009. okt. 13. 17:22
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

6:45kor kelek 6:56kor indulok a buszra 3rs haza érek eszek pihenek kicsit 4óra.. bekapcsolom a gépet tanulok ha kell ha nem akkor kimegyek motorozni 7re haza jövök gép 8kor kimegyek 10kor haza érek 11körül lefekszek majd kezdődik újra nagyon gyorsan elmegy a nap..

Hétfő szerda pénteken kresszre járok akkor meg 7re érek haza és tanulok majd gép közbe tv mert a gépemen tv is van :P és lavás 11körül.. nagyából enniy

nyáron felkeltem 2órakor ettem kimentem hazajöttem 6körül ettem gépeztem 8kor kimentem hajnali 1 -2 körül haza jöttem 5ig gépeztem ls ennyi volt, de nagyon jó volt ez a nyár..

péntken uyge kressz haza érek 7re eszek gépezek 8kor kimegyek ha bulivan akkor haza jövök 3körül és gép 5ig ha nincs akkor haza jövök éjfél 1 körül és gép 5ig nagyjából ennyi

(helyesírásért bocsi, késővan fáradt vok)

17F

2009. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly szenvedtem nagyon. Nyelvi előkészítő osztályba jártam (nulladik), így már ötödik évemet tengetem ebben a suliban. Tavaly három faktra (érettségi felkészítőre, matek, angol, infó) jártam. 4-ig suliban voltam, fél 5-től 8-ig nyelvsuliban heti háromszor. Nagyon megterhelő volt, borzalmasan fáradt voltam, este 9-kor vacsi+ebéd egyveleg után még le kellett ülnöm tanulni, de megérte, letettem két előrehozott érettségit, és a nyelvvizsgám is meglett, végül is a jegyeim sem romlottak le úgy igazán.

Idén kicsit "belazultam" nyelvórákra már nem kell bejárnom az érettségi miatt, így heti háromszor 7-kor kelek, amúgy ha van első órám, akkor 6-kor. Egy óra múlva buszozok be a suliba. Általában 5 vagy 7 órám van, aztán összecuccolok, elmegyek ebédelni valahova, és buszozok haza. Itthon aztán dögledezés, és általában 7 körül szoktam neki állni tanulni. Van hogy 9-ig, ha pl tz-re kell akkor előfordul, hogy fél 12-ig is. Igazán ilyenkor nem számít az idő, pedig fél 11 körül normál esetben már alszok hétköznapokon. De a tanulás az tanulás, és nekem valamiért ilyenkor esik jól, nem rögtön suli után. 19/L

2009. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Én új gimnáziumba mentem(9. osztály vagyok). 6 órakor felkeltem, fogat mostam és elkészítettem a tízóraimat. Busszal mentem a suliba és suliban voltam hétköznapon átlagos 7 órám van. Aztán hazajöttem suliból. Már nem sok szabadidőm van... Kb. félórát-1 órát pihentem kicsit. Vacsoráztam is. Megtanultam a leckét holnapra. Megfürödtem és alvás. Kb. 22-22,5 órakor szokott. Hát a véleményem a szabadidő erősen hiány, szal suli több, mint a szabadidő, de hétvégén végre kipihentem,de megint tanulás hétfőre. :S
2009. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

szia hétköznap általában:

6 kor kelek

zuhanyzok fogmosás reggeli kimarad bekapcsolom a gépet 7 ig elolvasom a híreket stb. 7:40 re suliban vagyok aztán fél 3 ra itthon vagyok ekkor eszek.Ilyenkor valami barátom mindig van minden nap vele beszélgetek stb 6 ra általában tiszta a terep.Utána 1 órát tanulok ha nem jön semmi közbe akkor 7 után megint bekapcsolom a gépet végigolvasom a híreket zenét hallgatok esetleg megnézek egy filmet közben persze vacsi:P aztán úgy 10 kor elmegyek fürdeni fogmosás és mivel nincs tv alvás:P

hétvége sokkal bonyolultabb ha szombat akkor :10 körül felkelek megcsinálom a hétfői leckét kicsit tanulok majd segítek a ház körül úgy 4 óra táján hívnak ,hogy lesz-e buli ha lesz akkor telefonálok párat 10 ig elkészülök és vasárnap 5 körül hazaérek.:)


Hidd el nem csak te vagy elfoglalt mindenki rohan manapság sajnos még egymásra is alig van időnk ha a legjobbat akarjuk kihozni magunkból.

2009. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Sziasztok!

9-es vagyok!6kor kelek , busszal megyek suliba, általában fél 3után végzek , hazaérek öltözök, megyek edzésre(minden nap , mert lovagolok, díjugtaásban versenyzek) hazaérek ,6körül, fürcsizek , hajat mosok..olyan 7órára végzek vagy fél 8, gépezek , tanulok, és 11körül kerülök ágyba.Jah és gimnáziumba járok.egyátalán nincs szabadidőm..de hát ez van..

2009. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4-kor kelek, 2 óra buszozás, általában 3-ig tart a suli, utána haza 2 óra buszozás..6-kor nekiállok tanulni, ha van erőm, aztán fél 9-ig tanulás, fél óra gépezés, majd olyan 9-fél 10 körül alvás. Egyáltalán nincs szabadidőm.
2009. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

7-kor kelek, 7:25-kor átmegyek reggelizni, visszamegyek koleszba, összepakolok, elkészülök, 7:45kor átsétálok a suliba, hétfőtől csütörtökig minden nap 7 óránk van, pénteken pedig öt. fél3-háromnegyed3-ra mindig vissza szoktam érni koleszba, pihenek, aztán fél 5-től szilencuim 6-ig, hattól hétig szünet(vacsi) héttől nyolcig szilencium,általában fél9-ig, 9-ig szoktam lent maradni. Ezután kis ökörködésaztán alvás. És újra minen előlről.

Bocsi a hibákért csakmár eléggé este van



Koleszos csaj 15/L

2009. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!