Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek csúnya az anyajegy?

Szerintetek csúnya az anyajegy?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegyem. A felső ajkam felett a jobb oldalon. Ez szerintetek visszataszító? Gondolkodtam rajta, hogy levetetem, csak félek, hogy megmarad a heg.

Egyébként családi vonás, édesanyámnak, és a nagymamámnak is van ilyen. Photoshoppal mindig eltüntetem képeken, mert nagyon szégyellem.


2013. jún. 24. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

hát az életbe nem tudod eltüntetni

ha zavar mindenképpen vetesd le a heget meg ha szépen veszik le el lehet halványítani

énis levetetném ha az arcomon lenne ilyen feltűnő

2013. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora. De szerintem nem visszataszító, sőt! Én nagyon nagyon szeretnék ilyet, de nekem nem adott a sors. Ez egy szexepil. Ha picike, akkor örülj neki, tök szexi és különleges dolog. Ha nagy és zavar, akkor vetesd le.
2013. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem olyan pici. Kidudorodik.
2013. jún. 24. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Vetesd le ha zavar. Én is leszedettem már pár anyajegyemet. Egy kis heg mindig maradt, de nekem nem az arcomon voltak, tehát ha neked az arcodról kell eltávolítani, akkor biztos jobban fognak vigyázni, hogy ne nagyon maradjon heg. Ha marad, is azt el lehet halványítani, ezen kívül egy picike, alig látható heg sokkal jobb mint egy nagy ronda anyajegy, nem? Mindenképpen azt tanácsolom, hogy vetesd le.
2013. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz küldeni?Érdekel nagyon, hogy mekkora lehet(mert ha nem vészesen dudorodik ki akkor semmi gond):) Én mindig is szerettem volna az ajkam fölé:) Ahogy írta az egyik válaszoló, szexepil.
2013. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyenem van:D Mindenki különlegesnek tart tőle:D Ez a védjegyem:D Azt mondják, olyan Cindy Crawford-os :DDDD
2013. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Cindy Crawford jutott eszembe. Szexepil is lehet...:)
2013. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi probléma. Egyedivé tesz. A heg sokkal rosszab, mint a természetesség. Ha neked ez napi szinten feszültséget okoz, akkor érdemes elgondolkodni rajta, de szerintem igazán elfogadhatnád, nincs ebben semmi borzasztó. Anyai ágon öröklődő ajándék.
2013. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit beljebb van, mint a képen a nőnek.
2013. jún. 25. 13:08
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is beljebb van, de attól még Cindy Crawfordos:D Ha mutatsz képet én is mutatok, tuti nem szörnyű:DD 6-os vagyok
2013. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!