Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya az arcon...

Szerintetek csúnya az arcon egy anyajegy? Eltávolítás?

Figyelt kérdés

A felső ajkam felett jobb oldalon van egy anyajegy. Szerintem nagyon csúnya. El lehet távolítani? S fáj? Mekkora heg marad?

14 éves vagyok.


2012. nov. 25. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kisebb, akkor nem csúnya, sőt még szexepil is tud lenni. Ha nagy, és ne adj' isten vastagabb, sötétebb szőr is nő benne (ami sajnos anyajegyeknél szokott), az már nem annyira szép szerintem. Ha csak kisebb, akkor inkább ne vetesd le sztem, legalább van az arcodon vmi különleges. Sarah Jessica Parker sem nézett ki sokkal jobban, miután levettette a szemölcsét vagy mijét (amiért cikizték), utána kicsit jellegtelen lett az arca, mert az a szemölcs az hozzátartozott a különleges arcához.
2012. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!