Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sok anyajegy (főleg arcon)...

A sok anyajegy (főleg arcon) szépséghibának számít? Van olyan, aki eleve csúnyának láthat emiatt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire sok?Nekem is van az arcomon 2 és a testemen ennél több,de meg sem említette senki eddig.És semmiben nem indultam hátránnyal emiatt.De ha nagyon vészes akkor orvosi úton meg lehet oldani,nem egy bonyolult dolog és gyorsan gyógyul.
2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem kifejezetten szexi lehet, ha valakinek anyajegy van az arcán. nekem is van kettő nagyobb és nagyon szeretem őket! :) plusz szeplős a bőröm és az sem zavar :)de ha tényleg nagyon nagyon sok van és nem tudsz megbarátkozni velük, pár perc alatt lekapják neked őket. menj el bőrgyógyászhoz, anyajegy-vizsgálat amúgy is javasolt.
2012. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sok van az arcomon. Fiúk-lányok is mondták már, hogy ez a szexepilem és kifejezetten szexi is tud lenni :)

2-3 van, ami zavar az arcomon, de ha azt leszedetném, akkor minden nap szembesülnöm kéne a heggel, amit nagyon-nagyon elszeretnék kerülni, ezért nem szedetem le. Régebben leakartam szedetni és az orvosok is azt tanácsolták, hogy inkább ne, mert heges lenne az arcom.

Addig nem gondolkozom ezen a leszedetésen, amíg a páromat nem zavarja. Én igazából le is szedetném, meg nem is. Jó lenne, ha el lehetne tüntetni őket nyom megmaradta nélkül.

2012. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az utolsó. Nekem is sok van az arcomon. Elakartam menni leszedetni, de az orvos azt mondta, hogy ő a helyemben nem tenné, mert megmaradnának a hegek. A páromat nem zavarja, sőt a szexepilemnek tartja. Én szívesen megválnék 3-4-től, mert zavar, viszont félek a hegtől. Tényleg jó lenne valami, amitől nyom nélkül eltűnnének.
2013. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hátam és a karom van tele a pötyikkel, de annyira, hogy pontösszekötőset játszottam magamon, mikor kicsi voltam :)

Ne aggódj, nem csúnya. Aki nem fogad el téged így, az nem is érdemel meg!

2013. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!