Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor és hogy mondjam el...

Mikor és hogy mondjam el anyunak, hogy van egy srác, akivel lehet járni fogok?

Figyelt kérdés
Anya nem is tud a srácról,eddig egyszer találkoztunk.Egy órára lakik tőlem,így ha lesz valami köztünk,akkor el kéne anyumnak mondani,főleg ha egyszer a srác jön,egyszer én fogok menni.Hogy mondjam el anyunak?Félek hogy rosszul reagálna rá.A srác 17,én 16/L
2013. júl. 14. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy, mint derült égből villámcsapás. Kezdj el mesélni róla, eleinte kétnaponta, aztán már minden nap. Meséld el, milyen ember, mi érdekli, mi fogott meg benne. Ne csak külsőségeket mesélj, hanem képzeld el, anyukádnak mely tulajdonságai lehetnek fontosak, és azokat emeld ki. Milyen tanuló, milyenek a szülei, milyen tervei vannak a jövőre nézve, stb. És fokozatosan ismertesd meg vele a srácot gondolatban. Majd, amikor már eltelt pár hét, és tudja, kiről van szó, vezesd be, hogy átjönne hozzátok, és akkor meg is tudja ismerni. Ne szaladj fejjel a falnak, és meséld el csak úgy derült égből, hogy "Ő Géza, és vele járok", mert egyrészt leesik az álla, másrészt bizalmatlan lesz és ellenkező. Fokozatosan! :) Sok sikert! :)
2013. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

anyu ismerek egy srácot aki nagyon tetszik nekem és ugy tűnik hogy én is nagyon tetszek neki, szeretném őt jobban megismerni, így egyre több időt fogunk együtt tölteni, amugy nem lakik messze, csak egy órára. azért mondom még el így az elején, hogy ne aggódj, meg hogy ha valami ismerős meg lát akkor ne érjen meglepetésként a pletykálkodása...


(mert mindig van egy ismerős aki egyből hivja anyut/aput hogy kivel-mivel látott, és még azt se érdekli, ha a szüleid tudnak róla, vagy ha összekever valakivel... :D tapasztalat..-volt már olyan hogy anyámat felhivták hogy hát a szomszéd városban láttak az előbb mászkálni egy fiúval, ő meg nézett okosan, hogy hát a lányom itt ül előttem és épp beszélgetünk...

2013. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én simán bejelentettem, hogy elmegyek egy sráccal korizni - előtte már találkozunk egyszer, de arról nem tudtak -, este jövök.

Nem láttam semmit apa arcán, de a gondolataira kíváncsi lettem volna - kb. olyan volt, mint aki fel sem fogja, hogy fiúval megyek el. :) Bár utána még jó 2-3 hétig semmit sem mert kérdezni :D

2013. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ebből nagy problémát csinálni. 16 éves vagy az olyan kor amikor természetes a fiuk iránti érdeklődésed.


Kerek perec elmondod a szüleidnek, hogy tudjátok megismertem egy fiút, és szeretnék vele gyakrabban találkozni, de úgy hogy Ti is tudtok róla. ---"Kedves srác, jól érezzük magunkat együtt stb. -- Ha gondoljátok szívesen bemutatom Nektek....( na milesz????)


szóval így valahogy-- hasonló szöveget nyomtam én is csak fordított esetre a nagyobbik fiú unokámnak... attól kezdve a kislány vendégnek számított nálunk és disz-vendégnek az unokám szobájában.

2014. márc. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!