Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok, a szemetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, a szemetekben többet érhet egy olyan srác, aki bölcsészdoktori képzésre fog járni?

Figyelt kérdés
Mennyit számít ez nektek, vagy számít-e ez? Vagy teljesen mindegy? Esetleg ha megtudjátok róla ezt, akkor nő valamennyit a szemetekben? A múltkor beszélgettem egy lány ismerősömmel, akivel elég jóban vagyunk, és amikor ezt megemlítettem neki, akkor felcsillant a szeme, elmosolyodott, és azt mondta, hogy "ó, az jó". Ilyen esetbe gondoltok pl. arra, hogy ez milyen egzisztenciával járhat?

2013. júl. 1. 21:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Hm, nálam nem igazán számít, mit tanul. Az imponáló, hogy ha vannak elképzelései, tervei, céljai, de így külön "foglalkozást" nem annyira szoktam nézni. A műveltség és intelligencia különben sem kötődik ehhez, szóval lényegtelen :)
2013. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a mérnök jobb ;) Már csak a hangzása is.
2013. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%

Remélem semennyit :D

UI.: Egy TTK-s. :D


Mi az, meki üzletvezetőnek készülsz? :D

2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha már most ilyen nagyképű vagy akkor sajnállak.Gondolom a rusnya külsődet próbálod ezzel kompenzálni.Megnyugtatlak semmivel sem fogsz többet érni másnál :D
2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
-.- Szememben az a srác ér többet, aki összességében jobb benyomást kelt.
2013. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem számít, olyant tanuljon, ami érdekli és szereti csinálni.
2013. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Háhh, tipikus műszakiak, akik lenézik a bölcsészeket. Amúgy nem rossz dolog az az egyetemi tanárság, amit pl. ilyen végzettséggel lehet művelni, szóval ne szóljátok le annyira. Másrészt meg egyszer a műszaki pályák is telítődnek, és ismerek olyanokat, akik nem bölcsész végzettségűek, mégis utcát sepernek, úgyhogy ez nem jelent semmit.
2013. júl. 1. 21:26
 8/35 anonim ***** válasza:

4-es:

Szerintem nem nagyképű. Ha úgy tette volna fel a kérdést, hogy "Ugye jobb vagyok annál, akinek csak érettségije van", vagy hasonló módon, akkor az lenne, de ez csak egy szimpla kérdés volt.

Egyébként nem valószínű, hogy ettől többet érnél, vagyis önmagában nem. Ha azért jársz erre a képzésre, mert nem tudsz mit kezdeni magaddal, és a szüleid addig is legalább eltartanak, akkor süllyednél. Ha pedig azért, mert vannak elképzeléseid, céljaid az életben, amiknek tudod, hogy ez kell a megvalósításához, akkor igen, többet érhetsz a szememben.

2013. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#4: Igazán nem kellene kivetítened másra azt, ami benned van. Miért lenne nagyképűség az, ha ezt megkérdezem? Egyébként nem vagyok nagy szám külsőleg, ez igaz, de nem ezt akarom kompenzálni. Ja és nincs szükségem senki sajnálatára, főleg nem a tiédre.
2013. júl. 1. 21:28
 10/35 A kérdező kommentje:
#8: Nem szeretném, hogy bárki is eltartson, jelenleg is dolgozom. Amúgy pl. nappali tagozaton van ösztöndíj, és tudtommal munkaviszonynak is számít. És igen, vannak terveim és céljaim, mindig is voltak, nem csak időtöltésnek szánom azt a pár évet. Szeretnék ilyesmivel foglalkozni, kutatni, esetleg mondjuk egyetemen, főiskolán tanítani.
2013. júl. 1. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!