Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy osztálytársam aki....

Van egy osztálytársam aki. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok és van egy fiú osztálytársam aki szerelmes volt belém. Határozottan megmondtam neki,hogy nem. Azóta folyamatosan zaklat. Már kétszer kapott tőlem pofont,de sokkal többször megérdemelte volna. Alakulóban volt egy sráccal, de ő tönkretette. Folyamatosan vitázunk, mindig jön,hogy mekkora bunkó vagyok. De minden veszekedés után elmondja,hogy mennyire jó,hogymár kiszeretett belőlem mert egy bunkó s3.gfej vagyok.

De ami jobban aggaszt,hogy állandóan tapiz,hozzámér vagy bármi. Elmegy mellettem rácsap a seggemre,vagy megpaskolja. Legutóbb odaállt mögém,megfogta a melleimet és meg igeningerülten megkérdeztem,hogy "normális vagy??"

Mire gúnyosan: Na mivan, megvan??

Már ha hozzámér vagyha rámnéz kiráz a hideg. Még májusban meg megfogott és berángatott a fiúwc be és azt mondta addig nem enged ki,míg el nem mondom,hogy "mit kavarok a barátjával" (akit csak látásból ismerek amúgy)


Azthittem nyáron jobblesz, de nem. Folyamatosan ír fbn (ahol már letiltottam),ezért smseket ír,hogy mikor találkozunk? mikor megyek el hozzájuk?

Hálistennek nem egy városban lakunk de már totál kiborít.

Hogy lehet végérvényesen lerázni?


2013. júl. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
ez már zaklatás.szólj a szüleidnek és jelentsétek fel vagy a szüleid beszélgessenek el a fiú szüleivel
2013. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából ő teljesen tagadja. A szüleimet meg nem szeretném belerángatni mert anya tutira kiakadna és kivenne az iskolából és velem ordibálna,de kegyetlenül...
2013. júl. 17. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyaként írom, hogy azonnal szólj erről a szüleidnek, mert ez valóban zaklatás, méghozzá a veszélyesebb fajtából.

Inkább vegyen ki anyud a suliból, mint ez a gyökér csináljon veled valamit!

2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért azt nem gondolnám, hogy anyukád kivenne emiatt a suliból. Fenyegesd meg, ha nem hagyja abba, feljelentitek. Én amúgy szólnék az ő szüleinek is.
2013. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez tényleg nem vicc, csúnya vége is lehet, ha annyiban hagyod. Szólj a szüleidnek.
2013. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek.


Amúgy hiába tagadja, ha meghagyod az sms-eket máris van írásos bizonyítékod, főleg ha olyan stílusban is íródtak.

2013. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy még odavan érted. Ez viszont tényleg egyre durvuló zaklatás. Első körben fenyegesd meg, hogy ha nem áll le, akkor feljelented. Ha nem hiszi, vagy nem veszi komolyan és folytatja tényleg szólj a szüleidnek. Ne hagyd elfajulni a helyzetet, magától meg nem fogja abbahagyni!
2013. júl. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mekkora egy köcsög. Ha nekem ezt csinálná valamelyik srác az osztálytársnőmmel, fix hogy minimum 1 fogát kiverném. Tiltsd le mindenhonnan, szólj a szüleidnek, bent a suliban meg mondjuk a barátnőidnek, hogy segítsenek elküldeni a jó büdös francba, mikor fogdos.
2013. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel zaklatás miatt. Azt hiszem, leállna erről csúnyán. Esetleg az igazgatóval is lehet beszélni, akinek kötelessége ilyenkor intézkednie.
2013. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

a válasz egyszerü...megakar dugni...

egyszerübb lenne ha engednéd neki,gyorasabban megszabadulnál töle..

2014. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!