Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy osztálytár...

Mit tegyek? Van egy osztálytársam agresszív szülőkkel, nem igazán vagyok vele jóba, de segíteni akarok.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam agresszív szülőkkel, nem igazán vagyok vele jóba, de segíteni akarok. Előző pénteken kapott egy 1-est. Bőgött és azt mondta, megverik, mi nem igazán figyeltünk rá, a saját felmérőnkkel foglalkoztunk. Következő hétfőn az arcán egy nagy ütésnyommal jelent meg. A tanárok kérdezték, mi történt, valami átlátszó dumát nyomott le, de a tanárok hittek neki. Bocs, h ideírtam, de nem tudtam másik témába.
2011. dec. 16. 13:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Lécci gyorsan írjatok!
2011. dec. 16. 13:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is az osztályfőnökhöz menj oda, és mond el neki ezeket úgy, ahogy ide leírtad. Sajnos ennél többet nem igazán tehetsz. De a családsegítőbe is bemehetsz ezt elmondani. Szerintem ez a 2 legjobb megoldás.
2011. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!