Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves vagyok, és van egy...

14 éves vagyok, és van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Osztálytársam. Hogyan tudnék összejönni vele (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy 14 éves, átlagos srác vagyok, és az egyik csaj osztálytársamba szerelmes vagyok. Körülbelül 1 hete lettem belé úgy tényleg szerelmes. Néha beszélgetek vele, mostanában egyre többet, közösségi oldalon és valóéletben is. A többi fiúval is ugyanannyit beszél körülbelül mint velem, de amikor ránézek elkezd mosolyogni, és erre én is :) Nagyon szerelmes lettem, de nem örülök neki, mert van barátja állítólag, viszont a barátja nem azonos településen lakik ahol mi, ezért nem olyan sokat beszél vele. Hogy tudnám esetleg tudtára adni, hogy tetszik, anélkül hogy megkérdezném konkrétan, vagy ilyesmi?

2013. jún. 13. 20:29
 1/7 anonim válasza:
Ha van barátja, akkor napold el ezt a tervedet. De ha tényleg csak vele akarsz lenni, legyél egy jó barátja, akire mindig számíthat, ami ha nem is ugyanaz, de legalább egy fontos ember leszel az életében. És ha esetleg szakítanak, és összetörne, benned fogja megtalálni a támaszt
2013. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először elmondom, hogy miért nem javasolnám a kapcsolatotokat. Tehát, egy idő után valószinüleg unalmas lenne számotokra, tudod, amikor nem olyan minden mint az elején. Bár vannak kivételek, a barátom 2 éve jár az osztálytársával, tehát működik, de csak erős szerelem mellett. Hogyan add tudtára? "Szia, az utóbbi időben nekem egyre többet jelentesz, de hogyha ez az érzés kölcsönös, akkor nagyon boldogan venném" Nem kell elhamarkodni a csókot, csak ha látod, hogy igy gondolja, vagy el is mondja, hogy igy van, esetleg akkor próbálkozhatsz. Plusz ne szarj be ezt elmondani, a lányok szeretik ha elpirulunk, de nem, ha besz*runk. Szóval csak hajrá. Jól gondold meg, hogy megéri-e neked, mert pl. ha jó az osztályközösség, akkor szakitásotok után ritka lesz az olyan jó buli, ahol mindketten ottlesztek. U.I.: A csók ösztönös, ne gyakorolgass. Sok szerencsét ;)
2013. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Azért nem merem elmondani neki, mert van barátja asszem :( Meg nem érzem úgy, hogy megérdemelném. Nem azért mert rossz ember vagyok, csak egyszerűen őt többre értékelem magamat, és tisztában vagyok vele, hogy ezzel csak én vagyok így, de félek elmondani neki...
2013. jún. 13. 21:15
 4/7 A kérdező kommentje:
őt többre értékelem, mint magamat*
2013. jún. 13. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerezd meg. SZEREZD MEEEEG.

:DDDDDDD

Kit érdekel a barátja... :D

2013. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Most már nincs barátja, ugyanaz a helyzet, mint eddig, viszont most már elballagtunk ugye :S
2013. jún. 25. 11:45
 7/7 anonim válasza:
nekem is ez volt 7.-be a helyzetem ,sikeres volt aa dolog az a lenyeg ne hagyd soha cserben ,kedves legyel vele mert azt sokra ertekelik
2013. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!