Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyakran beszélgettek...

Milyen gyakran beszélgettek ismeretlenekkel a neten?

Figyelt kérdés
Szerettek itt ismerkedni, vagy inkább tartotok a nettől?
2013. júl. 18. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoktam neten ismerkedni és nem azért mert tartok tőle csak nem látom sok értelmét hisz ha nem ismerjük egymást akkor bárkinek mondhatja magát!
2013. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Elég sűrűn,nem tartok a nettől,nekem tetszik az ilyen fajta ismerkedés is.Minden gép előtt egy ''dobogó sziv'' van...
2013. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A NET rossz tanácsadó. Mindenki azt mond, amit akar. Lehetsz őszinte bárkivel, de ne feledd, hogy az egy százaléka lehet igaz annak, amit egy ismeretlen mond neked!
2013. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Természetesen a szíve dobog...
2013. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Egy ork ***** válasza:

Most is azt csinálom, veled kedves kérdező. És VELETEK kedves kérdezők!


Elég gyakran. Sok debreceni ismerősöm van, mert előre elterveztem az életemet. 19F

2013. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a férjemmel is a neten ismerkedtünk meg. sőt, itt egy anyuka varrt nekünk pelusokat. ő megbízott bennem azzal, h. pénzt adott ki, megvette az anyagot, dolgozott vele, megvarrta, én pedig megbíztam benne azzal, h. előreutalással fizettem. természetesen mindig vannak fenntartásaim, ezt is hosszú egyeztetés előzte meg, kicsi ismerkedés stb. ettől még lehetett volna rossz kimenetelű, de ha mindig úgy állunk hozzá valakihez, h. hazudik, az sztem belőlünk is tükröz egy kicsit. az ilyen ember keserű lehet a mindennapokban is.

nem látom értelmét a neten való hazudozásnak, én sem teszem, így másról sem feltételezem. no meg pláne itt. minek járna ide egy 50-es szőrös alkesz pali arról hazudozni nekem, h. az ő 3 hósának a vörös holcim cement vált be hasfájásra?


egy anyuka mondta itt nekem a napokban ,h. beteg ember lehetek(nem ezekkel a szavakkal ,de ez jött le), amiért nekem ILYEN FONTOS, h. ki legyen írva s nevem, de egyénenként is, biztos, h. nem az igazi...

ha rosszat is feltételez, tartsa meg a véleményét,ne feltételezgessen, ne gyanusítgasson sztem.

2013. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyénenként = egyébként
2013. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Sokat szoktam ismerkedni, minden nap különböző chatoldalakon, blogokon stb. Szerintem ez az "internet" veszélyei dolog kicsit el van túlozva, hiszen a gép másik oldaláról, főleg ha világ másik oldalán lakik az illető, milyen kárt tud benned tenni? Az meg teljesen egyértelmű, hogy csak webkamera alapján találkozol bárkivel is, ha egyáltalán eljuttok odáig. Szerintem az internetről nincs jobb lehetőség sokszínű, színes, érdekes embereket megismerni : )
2013. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmi ellenvetésem nincs a netten ismerkedés ellen. Sőt, mondhatom, hogy jó barátokra leltem általa.:) 16/L
2013. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kedves 8-as,akinek meg nem tetszik,hogy én imádom a neten való ismerkedést,lepontozhat.Minden tőlünk függ,ki mit keres,meddig megy el stb.Ezen kivül sok mindent megtanultam itt,születtek barátságok is.
2013. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!