Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyakran beszélgettek...

Milyen gyakran beszélgettek ismeretlenekkel a neten?

Figyelt kérdés
Szerettek itt ismerkedni, vagy inkább tartotok a nettől?
2013. júl. 18. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem értem milyen probléma lehet abból, hogy valaki beszélget ismeretlenekkel a neten. A beszélgetés és az ismerkedés az nem ugyanaz. Ismerkedni nem szoktam.


Beszélgetni meg miért ne? Pl. itt rengeteg érdekes embert megismertem, illetve van pár személy, akit netről ismerek, rengeteget beszélünk, több mint 5 éve tartom velük a kapcsolatot, csak messze lakunk egymástól.

2013. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
soha nem ismerkedek/beszélek emberekkel a neten, mert a barátnőmnek volt egy rossz élménye és azóta én is tartok mindezektől
2013. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pl neveldéken szeretek ismerkedni, onnan rengeteg barátom van.:)
2013. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Naponta. Kb. egész nap. Miért ne? Nem adom meg nekik a lakcímemet vagy a szüleim bankkártyaszámát, és nem is Magyarorszégról valóak. De legalább beszélgetek valakivel akinek azonos az érdeklődési köre, mert most adj egy embert innen, aki tudja mit jelent az, hogy "az otp-m Johnlock és Destiel".
2013. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én igen,egy internetes játékon játszok és elég sokszor beszélek idegenekkel. Lett pár jó barátom,akiket személyesen is ismerek azóta.
2013. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
elég sűrűn, de szeretek beszélni idegenekkel. ismerősökké válhatnak a beszélgetések után. rengeteg csodás embert ismertem meg igy és imádom őket:)
2013. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!