Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszélgettek a pocaklakótokkal...

Beszélgettek a pocaklakótokkal? Mit mondotok neki?

Figyelt kérdés
Én csak magamban beszélek neki,hangosan nem megy!
2013. ápr. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha bejelentkezik köszönni szoktam neki.Ha beszélgetünk és akkor jelez,szoktam mondani,hogy biztos neki is van véleménye...
2013. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én azt, hogy lassan már jöhetne kifelé :-)

37+5 hkm

2013. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
DE jó,te már lassan a kezedben tartod!:-) Én azt szoktam a babámnak mondani,(magamban)hogy szeretem,és hogy vigyázzon magára.
2013. ápr. 22. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, már hamarosan...legalábbis remélem :D mert már eléggé fáj mindenem, meg csak jobban örülnék, ha már idekinn vigyázhatnék rá :)
2013. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a kocsiban szoktam, amikor egyedül vagyok, hangosan dumálni nekik:D
2013. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fent van akkor én szinte folyamatosan beszélgetek Vele,mert egyedül vagyok itthon,néha vitázok is a kis drágámmal amikor este nem alszik el :)

Eleinte én is csak magamban beszéltem neki mert úgy voltam vele hogy mit beszéljek a hasamhoz,de ez is olyan csak úgy jött érzés,és már nem érdekel simán dumcsizok neki.:)

Még azt szoktam mondani Neki hogy jó lenne ha kihúzná máj.25 ig mert apát meg kéne várni,meg mesélek neki mindenfélét ami épp az eszembe jut.

Majd biztos neked is eljön az idő amikor már tudsz beszélni hozzá!Szép babavárás!35hkm

2013. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is főleg akkor beszélek neki, ha mocorog. Mindenfélét, mit csinálunk épp, mit eszünk, mi lesz. De néha, ha csak sétálok és eszembe jut valami, akkor is. Néha már teljesen el is felejtem, hogy emberek vesznek körül. Múltkor megéreztem az akácvirág szagát, erre: "Érzed, akác?". Akkor veszem észre, körülöttem emberek. Erre elröhögtem magam. Hát nem tudom, kinek tűnt fel, de az tutira hülyének nézett :)
2013. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:) En is sokszor ott tartok hogy az utcan is beszelek hozza.Mivel kulfoldon elek,igy magyarul beszelek,nem ertik,de azert vicces latvany lehet ahogy simogatom es beszelek hangosan "magamban".:) Nekem meg nem reagal ha elkezdek beszelni.De mikor elkezd mocorogni akkor mindig nevetek es elkezdek dumalni hozza..:D Meg mindig mondom neki hogy mit csinalok,van hogy bosszankodok apu szetdobalt ruhaira is neki..:)
2013. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!