Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális hogy a szüleim...

Az normális hogy a szüleim nem engednek ki az utcára este 8 után? 1 hónap múlva leszek 17 éves

Figyelt kérdés
16/L
2013. júl. 19. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ mit akarsz az utcán csinálni este 8után,és meddig lennél kint?

Hiába leszel mindjárt 17 akkor is ők tartoznak érted felelősséggel,még legalább 1évig! Lézengeni én sem szívesen engednélek!

2013. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mai világban én is rettegnék kiengedni a gyerekem este az utcára pláne, ha lányom van.
2013. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent fogsz "nem normalisnak" talalni az elkovetkezo par evben amit a szuleid fognak toled kerni. Hidd el ok csak jot akarnak. Bizonyitsd be nekik hogy megbizhato vagy, a bizlmat ki kell erdemelni.
2013. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog, amit nem tudsz egesz nap elintezni?
2013. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Le lehet pontozni, de ez HÜLYESÉG!!!! Most még, "nyee, gyerek, maradjion a seggén", egy év múlva meg már nagykorú, aki magáért vállalja a felelösséget, sztem hagybi kéne neki kicsit, hogy kóstolgassa. Gondolom, nem sztriptízbárba akar menni. 14 éves létemre a nyári kimenöm 8, a környéken mehetek bárhova, pedig ez itt elég durva hely, durva alakokkal, de a szüleim megbíznak bennem, és tudják, hoghy nem vagyok egyedül, és nem megyek olyan helyre, hogy elraboljanak/eladjanak/megeröszakoljanak. Teljesen normális, ha egy 17 éves lány szeretne 8-9kor a barátaival lenni. Jövöre Amerikába is elmehet minden szó nélkül, ne szúrjanak már ki vele!!!!
2013. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok, és engem se engednek el este 8 után... Viszont ha 8 előtt megyek el valahova, és fél 11kor találok haza, az érdekes módon nem baj.
2013. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minden csak megbeszélés kérdése, legalább is nálam...

Ha a gyerekem őszinte velem, és nem kapom rajta hazugságon, akkor elmehet, normális kereteken belül. Tudod, amikor a legidősebb lányom 17 évesen közölte velem, hogy megtörtént a barátja és közte, nem akadtam ki, számítottam rá, hogy úgy lesz, de mi őszintén beszéltünk mindenről. Fogamzásról, terhességről, védekezésről, szexről, nemibetegségekről, arról, hogy milyen lesz feltehetően, hogy csak akkor tegye meg, ha mind a ketten akarják, stb, stb. A kábítószerekről is beszélgettünk, és az italozásrólis.

Azt gondolom, hogy ha az én lányom fiam lennél, és meg tudnánk beszélni, hogy ekkorra vagy akkorra gyere haza, de ha még sem érsz időben, akkor egy telefont vagy valamit eressz meg felém, hogy ne idegeskedjek...

Amúgy meg az előttem szólókkal egyet értek, hogy ha ma nem lehet, holnap igen már, ez hülyeség...

Ja, és hozzátenném!

Se a lányaim, se a fiaim nem lettek se drogosok, se prostik!

4-en már kirepültek, 2 most fog, és ketten még 14 év alattiak!

Üdv, és szép napot!

2013. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen már éjjel 1-kor is jöttem haza 1-2 kilométer távolságból az egyik barátomtól. Szóval nem értem. Este 9-10 körül rendszeresen jövök haza miután haveromnál voltam.

15/f

2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy 18 év alatt elvileg nem mehetnél ki az utcára este felnőtt felügyelet nélkül. Bár, ha rendőr kap rajta, az úgy is hazafuvarozna. De én sem értem. Gondolom vigyázni akarnak a kiskorúakra. 15 éves korom óta jártam koncertekre, eleinte apámmal aztán barátokkal, párommal stb. Sosem volt ezzel semmi bajom. Mindig megoldottuk, mert őszinték voltunk egymással a családomban. Mindig mondtam hova megyek, meddig maradok és mikor jövök haza. Ez amúgy a mai napig így van pedig már 19 éves vagyok.
2013. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csináld máshogy: mondjuk nekem is kiakadtak egy picit (nem nagyon) amikor 6 körül elmentem ismerőseimmel sétálni, aztán elmentünk egyikükőjükhöz vendégségbe. azt monták h 8:30ra legyek otthon kb háromnegyed tízkor meg is érkeztem :D

15f

2013. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!