Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ez 4 hónap után?

Normális ez 4 hónap után?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt és egyszerűen nem foglalkozunk a védekezéssel.Úgy érzem ő az igazi,aki a másik felem,aki mindig mellettem lesz és igazán szeret.Nem beszélek mellé,két 5 éves kapcsolaton vok túl és egyiknél sem éreztem ezt.Vele minden más.Lehet teherbe estem tőle,de úgy beszélünk erről mint ha évek óta házasok lennénk és terveztük volna a babát.Olyan fura ez a hozzá állás,de mégis annyira jó érzés.Örülnöm kellene,mert ez azt jelenti,h én vok számára az,akivel el tudja képzelni a közös jövőt és a gyereke(i) anyját látja bennem?
2013. ápr. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hónap után én is majdnem mindegyik pasimban láttam a potenciális apajelöltet, férjet, de ez előbb utóbb sajnos elmúlik. Nem azt mondom, hogy halálra lenne ítélve a kapcsolat egy baba miatt, mert 10-20 év után is válnak az emberek, de nagyon-nagyon meg fogod bánni, ha rosszul alakulnak a dolgok. Ha van gyereked, nem a te érzéseid lesznek a legfontosabbak. Neked ő csak egy férfi, elfelejthető, pótolható, választható. Neki ő az APJA, örökre.
2013. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már párkapcsolatom és egyikőjüknél sem éreztem még így.Nincs gyerekem még.26 éves vok,Ő 33.
2013. ápr. 7. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Van amikor igen. Nálunk is ez volt, csak 1 hét elteltével. Mondjuk mi viszonylag régről ismerjük egymást. Azóta már a férjem, és van egy 1,5 éves lányunk is.
2013. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!