Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 16 éves gyerek megérdemelte?

Egy 16 éves gyerek megérdemelte?

Figyelt kérdés
Nagyon iszik, többször összehányta már a házat, már majdnem rendőrségi ügy lett az egészből (éjszakai randalírozás). Csütörtökön olyan részeg volt, hogy nem tudta az ajtót kinyitni, és összehányta a falat, cipőket, mindent a környékén. Apja eddig nem nagyon szólt érte, mert ennyire még nem volt, olyan már volt hogy összehányta a padlót, de ilyen még nem. Megpróbáltak beszélni vele, de egy részeggel nem lehet. Anyja meg már egyenesen irtózott tőle. Aztán apjának is elborult az agya, és rendesen elverte. Én a gyerekkel beszéltem, de azt mondja nem tud leülni, meg ruha nélkül alszik. Ismerem az apját, nem könnyű felhúzni, de ez azért kicsit durva volt, nem? A saját gyerekét nadrágszíjjal elverni?! Ráadásul egy 16 éves fiú csupasz seggét? Nekem kicsit durva. Mondjuk haver a gyerek, jófej, ha nem iszik. Nem is könnyű nekik, mert tesója fogyatékos, anyja rokkant, apja meg 24-24-ezik, hogy legyen valami a családnak, ő meg elissza mindig a pénzét. Amúgy azóta békébe van az apjával, nem szívta mellre, csak szar, hogy nem tud leülni gépezni. Tegnap este találkotam vele, akkor mondta.
2013. júl. 20. 10:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Lehet lepontozni, de szerintem megérdemelte. Egy verésbe - jó a nadrágszíj kicsit durva - nem hal bele és lehet, hogy helyrebillenti egy kicsit az agyát.

Azt írod, nem szívta mellre - valószínűleg ő is érzi, hogy valahol jogos volt.

2013. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha igaz a sztori akkor: Igen megérdemelte, és még mindig legyen hálás, hogy nem tették ki eddig a házból és nem az utcán kell lennie. Miből van pénze inni? Azt a pénzt oda lehetne adni a szüleinek. Ha pedig a szülőktől van pénze akkor legyen már annyi gerincesség benne, hogy nem piára költi. Lehet otthonról elköltözni, dolgozni+ tanulni és lehet fizetni a 50.000-80.000Ft os albérletet + kaját+ rezsit+ minden egyéb. Mit kellett volna vele csinálni???? Örüljön, hogy nem tették ki az utcára, nem vitték elvonóra, és nem adták fel a rendőrségen mert 18 év alatt ivott, sőt rendszeresen iszik. Ja és amikor hány akkor meg takarítson csak maga után. Értem, hogy gáz a családja, de pont ezért meg kellene értenie, hogy a szülei nagyon szeretik őt, még ha ezt ő nem is fogja fel. A verés annak a hatalmas kétségbeesésnek és félelemnek a jele volt amit az édesapja érez a fia iránt. "Vajon mit rontott el, hogy az ő okos értelmes fia egy ilyen lecsúszott fiú lett? " Örüljön, hogy foglalkoznak vele a szülei!
2013. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Hát lehet én is ezt tettem volna a fiammal.
2013. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelte. Sőt, én még a fiú pénzéből vetettem volna vele festéket, és neki kellett volna kifestenie az összehányt falrészt. 16 évesen nem úgy kéne viselkednie mint egy részeg állatnak. Bocsánat, nem akarom megbántani az állatokat, azok csak annyit isznak amennyi kell nekik.

18/l

2013. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
34%

Én csak adtam volna neki 2 nyaklevest,aztán beeset volna aludni.

Amúgy a verés nem megoldás.Beszélni kell a gyerekkel,hogy ezt ő nem játszhatja el,ha csak nem milliomosak a szülei akik lef0ssák.Az apjának kéne példát mutatnia,csak nem foglalkozik a gyerekkel és ez meg is látszik.

2013. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

Mibe fogadunk, hogy többet nem fog seggrészeg lenni? :)

Persze, hogy megérdemelte a verést."Egy jó időben, adott pofon többet ér 100 prédikációnál".

2013. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

dede kedves utolsó előtti ebben az esetben igenis a verés volt a megoldás.

Az a baj hogy sokan már nem képesek jól érezni magukat csak részegen pedig az alkoholnak egyfajta katalizátornak kéne lenni ami segít az ellazulásban kis mennyiségben .

2013. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

Én saját magamat vertem volna el. Ez mind a szülők hibája.

1. miből iszik?

2. ki engedi el??

3. milyen példa volt előtte???


Egy gyerek nem magától lesz ilyen, minden nevelés kérdése.

2013. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Ha ráérek, sajnálom...
2013. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Én is ezt tettem volna.Ha 16 évesen csak annyi esze van ,hogy hányásig igya magát és a következményei nem érdeklik akkor megérdemli.Nem fogom sajnálni mert nem tud leülni gépezni.Az meg hogy nem könnyű neki nem ok az ivásra,nekem sem sőt sok más családnak nem könnyű az élete,nemhogy 16 évesen ,de 30-40-50 évesen se,akiknek a családjuk ill.egyáltalán a létfenntartás is gondot okoz,de a problémáikat nem ivással próbálják megoldani.Talán egy pszihológus jót tenne neki.
2013. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!