Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet okos telefonnal...

Hogyan lehet okos telefonnal lekövetni, hol jár a gyerek?

Figyelt kérdés
Aggódó szülő vagyok, szeretném biztosra tudni, hogy merre van a kamasz fiam. Olvastam a Google Latitude és más programokról is. Hogy működnek ezek? Az ő telefonjára is kell valamit telepíteni?

2013. júl. 6. 17:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
te beteg vagy.
2013. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kösz a kielégítő választ... majd akkor dumálj, ha az eltűnt gyerekedet keresed... vagy mondjuk a hullaházban azonosítod... nekem van ismerősöm, aki lazán kezelte a dolgot, egy halott gyerek elég volt neki, hogy megváltozzon a véleménye, én idáig nem akarok eljutni
2013. júl. 6. 18:43
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de ha bennem az anyám nem bizna, és lekövetné hogy hol vagyok, és erre rájönnék, még azért is földhöz vágnám a telefont valahol, és elhúznák jó messzire, meg pár napig nem mennék haza, csak hogy tényleg legyen oka félni. NAGYON HRGUDNK RÁ! Bár én lány vagyok, de eléggé rosszul esne anyának bármi ilyen megmozsulása. Lehet hogy kamaszok vagyunk, de van eszünk. Szerintem inkább ülj le a fiaddal, és beszéld meg vele a dolgokat.. mond el hogy elmehet bárhova, csak tudj róla, néha irjon egy üzit vagy hivjon. Engem 16 évesen engednek sokáig, de ha késnék vagy bármi, egyből hivom anyut hogy ne aggódjon, főleg ha este 8-9 fele érek haza. Ennyi az egész! Ne dramatizáld túl, mert még AZÉRT IS CSINÁLNI FOGJA AZOKAT A DOLGOKAT AMIKTŐL FÉLTED ! Hidd el, mi kamaszok pont ezért tesszük. Nekem is volt 1-2 balhém már igy, azért mert anya nem bizott bennem, én pedig még azért is ' lázadtam'.. az volt az eredménye hogy mehettem terhes teszre! Akkor leültem vele komolyan beszélgetni, és egyszerüen átbeszéltünk mindent! Nem cinálok hülyeséget, nem keresem a bajt, és ahogy ezidáig nem, most viszont 1 éve mindent elmondok neki és mellesleg ő is.. sokat beszélgetünk! A beszélgetés mindenre megoldás.! :) ( ne haragudj a tegezésért )
2013. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tudod, olyan gyerek is tűnhet el, akiben megbíznak, sőt... nem hiszem, hogy mondjuk egy gyerekrabló megkérdezi a Gizikét az utcán, hogy "figyi, benned bízik anyukád?" és Gizike a kocsi csomagtartójában hálás lesz, ha anyukája nem bízott benne és lekövette...
2013. júl. 6. 19:39
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Személyi szabadság megsértése, csakhogy kicsit dobálózzak a joggal is.
2013. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom pontosan de valami cella információra kellene rákeresni. Illetve itt a gyakorin a számítástechnika vagy informatikába tedd fel.
2013. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Második vagyok.

Igen tünhet el, de te ezért akarod követni? Amúgy meg nem nagyon hiszem hogy a telefon vele együtt menne olyan helyzetben.. Vagy ha igen, akkor is próbálnád hivni stb idegbajt kapna a rabló eldobná vagy bármi, na bumm, ennyit a nagy tervnek.. és ez még a kissebbik amellett hogy a fiad mekkorát csalódna benned. Amúgy fiúkat kevésbé gyakraban rabolnak, rontanak meg mint egy lányt. Sőt, a fiúk még meg is tudják azért védeni magukat egy ilyen helyzetben, én pl végtelen lennék.. hiába nem vagyok csontkollekció elég egy gyenge pofon vagy bármi hogy összeessek.. Egyszerüen tényleg beszéld meg vele mindig hogy hova megy, időre mennyen haza.. ha olyan helyet mond ami nem biztonságo, mond el neki hogy nagyon figyeljen és tényleg ne késsen, vagy ne engedd, ennyi. de hogy kövesd.. inkább ne! De tényleg ne!

2013. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja csináld csak...


Pár napja beszéltem egy külföldi lánnyal, vele megcsinálták ezt a szülei, így akarták korlátozni,hogy hova mehet.

Dolgozott nyáron,oda engedték, aham... otthagyta a mobilját a melóhelyen,otthon pedig beadta,hogy túlórázik, így nyert pár óra szabadságot.

Majd amint nagykorú lett ott hagyta a fenébe a szüleit.

Sok sikert, tegyél nyugodtan a gyerekedre nyomkövetőt...


Szüleim ilyet tennének velem nem sokat látnának belőlem az elkövetkezendő években. Egy kamasz nem háziőrizetben levő bűnöző, és háborús zónában sem élünk, hogy napi szinten több száz embert raboljanak el,ejtsenek túszul vagy öljenek meg.

Inkább kezeltesd a paranoiádat.

2013. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
77%
Hány éves a fiad?
2013. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

A rendőrségnél imeivel vészhelyzet esetén előkeríthetik a fiadat a telefonjával együtt,vagy a fiad telefonját a fiad nélkül.Viszont tudod fiúkat kevesebbszer rabolnak el,mint lányokat.A lányok könnyebb prédák,mondjuk mostanában a fiők eléggé lányosak,így nekik se sok esélyük van a rablók ellen.

Viszont nem csak az imeivel meg a rendőrséggel próbálkozhatsz..nézz neten ezzel kapcsolatos videókat!YOUTUBE!Ott tuti lesz valami.


17/L

2013. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!