Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti dolgoztok valamit...

Kamaszok, ti dolgoztok valamit ezen a nyáron, valami diákmunkán?

Figyelt kérdés
Ha van valami diákmunkátok, akkor mi az, mi a feladatotok?
2013. júl. 20. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
'Dolgozok' ha épp van mit. Apa néha elküld ide oda. Ha ismerősöknél mondjuk rossz a gép és valamit kell csinálni vele. /újra telepíteni vagy egyes drivert feltelepíteni vagy egy egy hibát kiküszöbölni ami épp van/ Mert nem tud minden hova szaladgálni. Ezért kapok némi zsét apától óradíjban. /úgy működik, hogy ha kész akkor jövök haza és megkapom utána/
2013. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

# 1 Azért elég vicces, hogy emberek nem tudnak maguknak feltelepíteni egy drivert.:) Ne értsd félre, csak néha elgondolkozom, hogy ő mire használhatja a gépet. Persze lehet ez csak nekem alapvető... Végülis egyik ismerősöm hasonló körben mozog, egy Windows feltelepítésért 10-15k-t elkér. Elég durva számomra, de ha kifizetik neki...:)


Én nem dolgoztam amúgy vaterát toltam picit.:) Plusz itthon van egy-két dolog, amit rendszeresen csinálok, amiért kapok egy kis pénzt.

2013. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Az meg már egyenesen röhejes hogy apád fizet azért hogy mások szgépét javítod. XD
2013. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem egész nyáron két munkám volt: KSH-nak felmérés megcsinálása és egy boltban kellett állnom 6,5 órát a próbafülkék előtt és adogatni hogy mennyi cuccot vittek be.

17/L

2013. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!