Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Dolgoztatok /...

Kamaszok! Dolgoztatok / dolgoztok valamit a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit?És hol?

Nemet ,és kort is légyszi!

Köszi!


2011. aug. 7. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Párszor pakoltam fát meg festettem kerítést.

13/F

2011. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Süteménygyárban dolgoztam. Nem vicc!
2011. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Finom volt? :D
2011. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja lehetett kajálni is csak 2000 Ft-ot levontak érte, mint természetbeni juttatás. :)
2011. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapám épitkezésén segítettem...furikoztam,betont kevertem meg minden :D


14/F

2011. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kihagytam egy évet kényszerből a gimi és az egyetem között. Karácsony óta dolgozok folyamatosan Tescóban, mint árufeltöltő, sokszor havi 15-20 napokat. De tök jó én szeretem. Már ott tartok, hogy ha picit több lenne a fizu akkor egyetem helyett inkább maradnék itt állandósként. De hát abból a fizetésből egyedül albérletet nem tudnék magamnak fenn tartani, szal marad a tanulás egyelőre, de mellette is fogok dolgozni évközben.

20/L

2011. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 :) :) :) ***** válasza:
100%
Nem mert még nem lehet de nem is lenne rá nagyon lehetőség..
2011. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisebb élelmiszerboltban vagyok betanított dolgozó. Többnyire árufeltöltő vagyok, áruátvételnél segítek átnézni, hogy mindenből a megfelelő mennyiség jött-e, majd kipakolni a raktárakba az árut stb. Illetve mikor, mit kell, szoktam bejárati ajtót és a fagyasztók üvegeit takarítani, a kosarakat áttörölni, a raktárakat feltakarítani, a bolt körül összesöpörni.

Szeretem ezt a munkát, már az embereket is kezdem megismerni, ugyanis csendes, békés környéken van ez a kisebb élelmiszerbolt és van egy megszokott réteg, akik nap, mint nap járnak a boltba.


Nagyon örülök, hogy tudtam/tudok dolgozni a nyáron, igaz csak egy hónapot. Rengeteg pozitív dolog ért, amióta dolgozok, az emberek kedvesek, mosolyognak, megkérdezik, hogy érzem magam. Jó, persze vannak b**unkóbb vásárlók is, akik vissza se köszönnek, de ugyan miért foglalkozzak velük?!

16/L

2011. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is árufeltöltő vagyok, csak én egy CBA-ban. Az egész nyarat végigdolgozom, tehát június vége óta dolgozok egészen augusztus végéig. Végül is szeretek itt dolgozni, de csak a társaság miatt. A legtöbb emberrel jól kijövök, sőt, a páromat is itt ismertem meg. :) Egyet viszont nem fogok megszokni, néha a leghülyébb és legalaptalanabb dolgokért csesznek le a főnökök. :/

16/l

2011. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
majd 15-én kezdek el "dolgozni". két hétig fellépünk minden nap és azért kapunk normális összegű pénzt. haha, nővérem meg robotol egész augusztusba:D
2011. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!