Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok akik még nem dolgozto...

Kamaszok akik még nem dolgoztok, karácsonykor miből vesztek ajándékot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anya minidig nagyban vásárol!tehát 4-5 tusfürdő, fogkrém stb!na mikor kicsi voltam vettem egy dobozt, abba mindenből egyet beletettem meg egy szép rajzot, és becsomagoltam!:) de mikor 10-15 éves voltam akkor csak készíttem valami szépet vagy segítettem, és akkor ez volt az ajándék.mióta van keresetem mindig olyan dolgot veszek amire szüksége van.nem tudom mennyi idős vagy, de a szülöket nem az ajándék értéke fogja érdekelni,hanem hogy kitől és mekkora szívvel adta!:)
2011. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én idén azt fogom csinálni,hogy a legközelebbi rokonaimnak (anya,apa,mamám) nekik veszek egy drágább ajándékot.

És a családnak meg a család barátainak pedig készitek valami kis apróságot. Most arra gondoltam,hogy gipszből öntök ki gyertyaformát lefestem,meg teszek bele gyertyát..ez elég olcsón kijön. De gondoltam,hogy képeket készítek mindenkinek.

De már karácsony előtt jóval hamarabb elszoktam kezdeni gyűjteni,hogy jó ajándékot tudjak venni,persze azt mondják,hogy ne költsem rájuk a pénzem,de nagyon szeretek adni és tudom,hogy ők maguknak nem vennék meg azt amit én veszek nekik:)


Amúgy elmegyek mindenhova ahova tudok,teszveszen eladok pár dolgot,és minden kis pénzt elteszek,pl elmegyek a boltba marad 200Ft és mondják,hogy tegyem el..sok ilyenből azért elég szép összeg összetud gyűlni.

15L

2011. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Anya ajándékára apától kérek pénzt,apa ajándékára anyától.

A többiek ajándékára is tőlük kapok pénzt.

2011. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Most kapok ösztöndíjat, havi 10 ezer forintot a suliban. Van, akinek ebből veszek, van, akinek sk ajándékot adok.

Régebben is volt mindig spórolt pénzem.

2011. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 :) :) :) ***** válasza:
Abból a pénzből amit szülinapra,karácsonyra,névnapra,stb. kaptam.Meg most készitek elég sok sajátkészitésüt is,mondjuk ahhoz is kell egy kis pénz a hozzávalókhoz,de nem annyi sok :)14L
2011. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! SEMMIBŐL! Minden évben adok saját készítésű ajándékot a szüleumnek, meg a tesóimnak... A hozzávalókhoz se kell pénz. Veszek pl. csomagolópapírt(amilyen van itthon), találtam egy cipősdobozt. Meg is van a kedves "csomagolás". Bele pedig papírból készítek valamit. Vagy esetleg megszenvedek vele, ráfordítom az időmet és írok egy szép verset. Leírom színes filcel, kidíszítem a papírt. KÉSZ!
2011. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szeretek egyedi, home-made cuccokat adni ajándékba. vagy a havi zsebpénzemből veszek. persze csak a barátaimnak. apu sosem kér semmi, de ő kap egy mogyorós csokit, vagy egy új gyújtót... anyum semmit nem kap(ez hosszú történet, és bonyolult, és nem ide való lenne leírni...). :D
2011. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pénzből.
2011. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban kapok kb. 600Ft-ot, és azt mindig gyűjtögetem. Igaz, 10 hónap múlva is csak 6000 Ft-om lesz, de az nekem éppen elég, mert nem szoktam ilyenekre sokat költeni. Inkább saját kezűleg csinálok valamit, de hát ahhoz is kell némi pénz. :)
2011. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
én 15 éves korom óta melozok suli mellett nekem van pizem ilyen értelmetlen ünnepekre
2011. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!