Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire akadnátok ki, ha a...

Mennyire akadnátok ki, ha a 13.5 éves lányotok néhány nemezelt tinccsel a hajában jönne haza?

Figyelt kérdés

Jó tanuló, nem balhés, nem maradozik ki, olvas, tanul, igazi "mintagyerek", de szereti az extrémebb zenéket (Sex Pistols, Ramones, Clash, Depeche Mode, Foo Figthers...stb.) és ruhákat (színeset színessel, lenge hippis pólók, összefirkált farmernaci). Nem annyira feltünö színü, csak 3-4 lenne, krémszín (szöke a hajam) és alul. Úgy néz ki, mint a raszta, de nem az.

Szülök, mennyire akadnátok ki?



2013. júl. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
jó zenét hallgatsz. :) privátban leírnád nekem a technikát? erre kiváncsi vagyok... 14/L. Amúgy én nem akadnék ki,de lehet hogy 20év múlva meg már igen...szóval nem tudok segíteni.de a technika érdekel. :D
2013. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem akadnék ki.
2013. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Bár az én lányom még csak két és fél éves, de szerintem 11 év múlva sem akadnék ki, ha csak ennyi lenne a "bűne" :)
2013. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez nem olyan amin jogosan kiakadhatna egy szülő. Ha lenne gyerekem inkább az zavarna, hogy nem beszélte meg velem mielőtt megcsinálta.

Még van időm,de laza anyuka szeretnék lenni, aki nem tilt minden jelentéktelen butaságot.

2013. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal semmi bajom nem lenne, ha megcsinálná, de azzal már igen, hogy nem beszélte meg velem.. :/


16L

2013. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki sose hajviseleten!
2013. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Én igazi rasztával mentem haza 12 és fél évesen :) Már majdnem eltelt egy év, sajnos csak 3 tincsem van, de ha betöltöm a 16-ot mindenképp megcsináltatom hátul az összes hajam rasztára *o*
2013. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó: miért pont 16 évesen? :D A 16 évesek sem olyan "nagylányok", csak 13 évesen tűnik annak.. :P


16L

2013. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Még jó, hogy szülőkhöz szól a kérdés! Hát persze, hogy a 16 évesek nem akadnának ki. :DD Istenem...
2013. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon zavarna, hogy nem beszélte meg velem, ezt a részét nem díjaznám, és lenne egy beszélgetésünk arról, hogy még nem dönt egyedül. Annyira nem nagy, hogy egyedül hozzon meg ilyen döntéseket, még akkor sem, ha melléírjuk a 0.5-t, és ezzel akar rávenni, hogy felfelé kerekítsek. Még gyerek.

A haj változása maga nem zavarna, ha előre szól, megengedem, és nyáron maradhatna így, sulira leszedetném.

N29

2013. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!