Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit tegyek, ekkorát...

Most mit tegyek, ekkorát csalódni? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy tanárnő akivel nagyon jó a kapcsolatom mindent megbeszélunk és bízom benne... De a múltkor kérdeztem tőle egy személyes kérdést és nem valaszolt rá, vagy is nem bízik bennem, hogy elmondja a választ.... Ez nagyon rosszul esett..Csak az a baj hogy ha én elmondom neki hogy mit gondolok, hogy ez rosszul esett akkor mindig megharagszik rám... Hogy mondjam el neki úgy hogy ne sertsem meg ???? egy kapcsolat csak úgy működik ha mind a két fel felől van bizalom nem??? És ha elmondhatjuk egymásnak a véleményünket, nem csak ő nekem..
2013. júl. 23. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem barátnők vagytok, ő a tanárod és ez így van rendjén. bizarr és sok esetben még morálisan helytelen is igazi barátságot kötni tanítvánnyal. attól persze még lehet jó kapcsolatotok, mint diák és tanár.
2013. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő már engem nem tanit..
2013. júl. 23. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyan abban az iskolába vagytok ha nem is tanít akkor is a tanárod. A határokat ne lépd túl.
2013. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt mondta hogy barmit elmondtam neki... Nem ugyanabban a suliba vagyunk.
2013. júl. 23. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőd, szerintem amúgy is tök gáz az, hogy tanárral beszélgetsz ilyen viszonyban. Az én régit anáraimhoz én is odamegyek, köszönök, kicsit beszélgetünk, aztán elmegyek. Ennyi.
2013. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt és tanár. Segít, ha ki akarod önteni a szíved, de nem fog neked barátnősdit játszani. Nem kölcsönös viszony, és soha nem is lesz az. Én sem bínzék személyes dolgokat egy gyerekre, sajnálom. Meghallgat, mert tudja, hogy tiniként más vágyad sincs, mint a saját problémáid megdumálni egy pártatlan emberrel, de nem fogja a magánügyeit veled kibeszélni, miért is tenné? N29
2013. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy Te hibáztál. Ilyesmit felnőttként se kérdezünk meg csak úgy, vagy ha mégis, akkor elfogadjuk azt, ha a másik felnőtt a magánügyeibe nem avat be minket.

Semmi értelme duzzognod.

2013. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!