Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a facebookról? Miért függenek az emberek ennyire a facebooktól? Lassan már nem tudnak nélküle élni.

Figyelt kérdés

Mikor lesz ennek az egésznek vége? Vagy ez csak egyre rosszabb lesz?


Én most töröltem magam,mert elegem lett. És jöttek egy nagycsomóan,hogy úristen..meg vége a világnak,meg lemaradok egy csomó mindenről?! Mivan?


Most aki megakar engem keresni vagy elhívni valahova az csak eltud hívni úgy is,hogy nem facebookon ír egy üzenetet. Meg kiírják,hogy "mekkora zsír ez a buli"

Áh.. most nagyon felmérgelt már ez az egész facebook mizéria.. komolyan nem lehet nélküle élni?


Elhívok valakit és mondja,hogy oh most dolga van,otthon erre látom,hogy egész nap a facebookon van meg profilképeket cserélget magának, az askját rakosgatja ki folyamat meg kérdésekért kuncsorog.. És inkább ül otthon,mintsem eljönne valamerre bringázni vagy akármi. Nem értem én ezt. Valaki kérem világosítson fel. Meg várom a ti véleményeteket is a facebookról.



2013. júl. 23. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Maga a facebook jó. Az emberek, és ahogy ők használják az a rossz. Arra tökéletes, hogy az osztállyal kommunikáljak, mert mégse akarok felhívni 30 embert. Főleg 40 ft-os perdíjaknál. Egyszerűbb egy relatíve ingyenes platformon kommunikálni az emberekkel, és gyorsabb is. Értelmes felhasználás mellett jó dolog a facebook. A hülye emberek facebookos szokásairól pedig regényt írhatna bárki.
2013. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hasznos annak, aki tudja használni.

Én pl. olyat nem jelölök vissza akit nem akarok, emellett csakis az ismerőseim ismerősei tudnak bejelölni, vadidegenek nem (bár tudom, az "ismerőseim ismerősei" is elég nagy körnek számít).

Képeket nem töltök fel, csak nagy ritkán (nyaralásos képek, egy-egy buliban készült kép, kutyámról kép stb.), és azok is normálisak, nem a füdőszoba tükörben készített elmosódott valamik.

Én szeretem, mert az ismerőseimmel tudom tartani a kapcsolatot, ha valami baráti összejövetel lesz, csinálunk egy zárt eseményt ami nemcsak hogy egyszerű, de elkerülhetőek vele a félreértések.

Mindemellett van egy csoport az osztályunknak, ahova kikerülnek a tanuláshoz szükséges dolgok, a kidolgozott példák, és a sulival kapcsolatos kérdéseket is itt tesszük fel.

Az is külön jó, hogy a telefonon bármikor küldök az adott személynek egy üzit Facen, így megúszom az sms-t és ingyen van az egész.

Tehát aki tudja használni, annak tényleg jó a Facebook. :)

15L

2013. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok előnye van. Tényleg az elsőszámú funkciója a kapcsolattartás.

Mikor valaki minden második percben kiposztolja,hogy

"sz.r az élet"

"De mocsok vagy :@@@"

meg jönnek a nyálas idézetek vagy valami... Na azt már én sem bírok

2013. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A facebook valóban egy nagyon jó közösségi oldal lenne ha mindenki megfelelő keretek közt használná. Én főleg ismerősök kapcsolat tartására használom. Hogy őszinte legyek engem a frász kerülget mikor mindenféle semmit nem jelentő kiírásokat látok (tini idézetek) a játék felkérések is nagyon idegesítőek de amin a legjobban kiakadok az a kortársaim "mindentrakjunkméghanincsis" képei. Szóval elkeserítő, hogy rengeteg fiatal egy ilyen oldal függője lett. 16/L
2013. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!