Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány négyzetméteres...

Kamaszok! Hány négyzetméteres a szobátok? Elfértek benne?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!:)

2013. júl. 24. 22:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, 16 nm, ketten lakunk benne a húgommal. Tökéletesen elférünk, mivel "hosszúkás" a szoba, így a két hosszabb fal mellett elférnek az ágyak, szekrények, íróasztalok. Ha egyedül lennék egy szobába, szinte unalmas lenne. :D

14/L, húgom 11/L.

2013. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
23%

20nm es a szoba, van benne 1 kanapé, 1 íróasztal, tv/alatta a tvtartó kiskomód, 2 ruhásszekrény 3 db 2 méteres könyvespolc, illetve 3 db falra szerelt könyvespolc 3-3-3 polccal. És 1 tégla kályha...utálom mert oda is lehetne könyvespolcokat tenni, de így nem tudok:(


Régebben is ebben a szobában laktam. Annyi különbséggel, hogy már a férjemmel osztom meg, és leválasztottuk azt a házrészt amiben lakunk. Van hozzá egy konyha, és egy fürdőszoba, plusz terasz.


Nagyon kellene egy hálószoba...arra gyűjtünk.


27/N

2013. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
65%
Nekem kb. 12 négyzetméter, viszonylag el is férek benne, csak kicsit rossz az elrendezése, mivel csak egy egyszemélyes ágy fér be (rossz helyen van az ajtó). 16/f
2013. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
47%
Hát kb. úgy 8 nm körül van, de teljesen elférek benne, nem tudom minek egyeseknek 30 nm-es szoba. :) 13/F
2013. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
50%
16 négyzetméteres asszem.:D Van benne egy szekrénysor, egy számítógépasztal, egy ágy, ágy mellett egy szekrény, tévé, fotel. kicsit lehetne nagyobb, mert az ágyam nagy és sok helyet foglal.
2013. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
72m2-es az én pincém! Ott minden elfér ami egy 17 éves fiúnak kell! (Billiárdasztal, Pókerasztal, hűtő, TV-k, Xbox, PS3, Számítógépek, nyomtató. egyedül a fűtés necces télen mivel nincs semmi ami fűtene) :D És még mielőtt valaki beleszólna hogy gazdagék fia... Ezért a szobáért én és a másik 2 testvérem dolgoztunk 3 nyáron át és még így sincs teljesen kész, De idén nem magunknak fogunk dolgozni hanem a szüleinknek segítünk megélni...
2013. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!